Zarząd

Tomasz Bednarski - prezes zarządu firmy Unicard SA

Tomasz Bednarski, rocznik 1969, Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki, kierunek Automatyka i Robotyka (1993).

Od roku 1993 pełnił funkcję dyrektora ds. technicznych i operacyjnych, a następnie od 1999 Wiceprezesa Zarządu firmy SKK - Systemy Kodów Kreskowych S.A. z siedzibą w Krakowie.

Członek Rady Nadzorczej firmy ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Od 2012 roku Prezes Zarządu firmy Unicard S.A. - integratora na rynku systemów informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację osób, producenta urządzeń kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów parkingowych i biletowych.

Realizuje liczne projekty z zakresu projektów unijnych. Ukończył liczne kursy z zakresu Prawa Pracy, Finansów i Zarządzania projektami.

title
title

Paweł Błachut - wiceprezes zarządu firmy Unicard SA

Paweł Błachut urodził się w 1971 r. w Krakowie. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej, na kierunku Elektronika i Aparatura Medyczna, Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki. Podyplomowo ukończył studia z zakresu Finansów i Biznesu w ramach Central Connecticut State University i Politechniki Krakowskiej.

Ponadto ukończył wiele kursów z zakresu Negocjacji, Obsługi Klienta, Prawa Pracy, Finansów i Zarządzania Projektami oraz zdobył certyfikat z prowadzenia projektów metodyką PRINCE2 na poziomie Foundation.

W latach 1996-1999 pracował w firmie OPAKOMET jako Specjalista ds. handlowych. W Unicard pracuje od marca 1999 r., gdzie zaczynał pracę jako Kierownik Serwisu Systemów Narciarskich, następnie brał czynny udział w przekształceniach Grupy Firm Unicard, pełniąc kierownicze stanowiska. W latach 2002-2007 był Członkiem Zarządu. Od 2007 r. pełnił funkcję kolejno Dyrektora ds. Wdrożeń i Serwisu oraz Dyrektora Operacyjnego.

Prywatnie fantastyczny mąż i ojciec dwóch cudownych córek (6 i 11 lat). Z zamiłowania podróżnik i fotograf.