Zarząd Unicard

Zarząd

Tomasz Bednarski – prezes zarządu firmy UNICARD SA

Tomasz Bednarski, rocznik 1969, Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki, kierunek Automatyka i Robotyka (1993).

Od roku 1993 pełnił funkcję dyrektora ds. technicznych i operacyjnych, a następnie od 1999 Wiceprezesa Zarządu firmy SKK – Systemy Kodów Kreskowych S.A. z siedzibą w Krakowie.

Członek Rady Nadzorczej firmy ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Od 2012 roku Prezes Zarządu firmy UNICARD SA – integratora na rynku systemów informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację osób, producenta urządzeń kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów parkingowych i biletowych.

Realizuje liczne inicjatywy z zakresu projektów unijnych. Ukończył kursy o tematyce Prawa Pracy, Finansów i Zarządzania projektami.

title
title

Paweł Błachut – wiceprezes zarządu firmy UNICARD SA

Paweł Błachut urodził się w 1971 r. w Krakowie. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Elektronika i Aparatura Medyczna, Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki. Podyplomowo ukończył studia z zakresu Finansów i Biznesu w ramach Central Connecticut State University i Politechniki Krakowskiej.

Ponadto ukończył wiele kursów z zakresu Negocjacji, Obsługi Klienta, Prawa Pracy, Finansów i Zarządzania Projektami oraz zdobył certyfikat z prowadzenia projektów metodyką PRINCE2 na poziomie Foundation.

W latach 1996-1999 pracował w firmie OPAKOMET jako Specjalista ds. handlowych. W UNICARD SA pracuje od marca 1999 r., gdzie karierę zaczynał jako Kierownik Serwisu Systemów Narciarskich, następnie brał czynny udział w przekształceniach Grupy Firm UNICARD SA, pełniąc kierownicze stanowiska. W latach 2002-2007 był Członkiem Zarządu. Od 2007 r. pełnił funkcję kolejno Dyrektora ds. Wdrożeń i Serwisu oraz Dyrektora Operacyjnego.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch cudownych córek. Z zamiłowania podróżnik i fotograf.