O nas | Unicard

UNICARD SA

title

UNICARD SA


UNICARD SA od 1992 roku jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową. Firma oferuje usługi konsultingowe, serwisowe, sprzęt oraz oprogramowanie dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.

Nasza firma, dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów i usług, ugruntowała sobie pozycję na rynku oraz zyskała zaufanie i renomę. Sięganie po nowoczesne rozwiązania, profesjonalne podejście do każdego projektu, wysokiej jakości sprzęt i autorskie oprogramowania uczyniły z UNICARD SA lidera w branży.

UNICARD SA jest producentem sprzętu i oprogramowania. Atutem firmy jest wykwalifikowana kadra inżynierska, która zapewnia nie tylko doradztwo i projektowanie systemów, ale też wsparcie techniczne i serwis.

Wiodącymi produktami firmy są systemy:

Firma UNICARD SA zatrudnia ponad 100 pracowników w centrali w Krakowie oraz regionalnych placówkach w Warszawie i Poznaniu, a jej dynamiczny rozwój pozwala na ciągłe ulepszanie produktów oraz poszerzanie oferty. UNICARD SA jest laureatem konkursu Jakość Roku 2009, otrzymał status RYNKOWEGO LIDERA INNOWACYJNOŚCI 2012, prestiżową nagrodę Retail Evolution Award 2015 oraz jest członkiem Komitetu Standaryzacyjnego 135 ASHRAE, międzynarodowej organizacji zajmującej się popularyzacją standardu BACnet®.

Posiadamy koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej usług ochrony mienia w formie zabezpieczenia technicznego wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie. Kilku pracowników firmy posiada licencje pracownika zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia.

W 2020 roku UNICARD SA dołączył do grona firm uczestniczących w Programie Partnerskim Microsoft, uzyskując srebrny status w obszarze Small and Midmarket Cloud Solutions.

Firma UNICARD SA jest także jedynym w Polsce autoryzowanym Partnerem Biznesowym, centrum dystrybucyjno-wdrożeniowym i serwisowym jednego z największych producentów drukarek kart na świecie – firmy EVOLIS. Jesteśmy także Oficjalnym Partnerem niemieckiej firmy MATICA w Polsce – producenta retransferowych drukarek XID oraz laserowych drukarek kart. Prowadzimy Autoryzowany Serwis tych drukarek. Firma posiada również status Certified Partner producenta Advanced Card Systems Ltd.

UNICARD SA jest Autoryzowanym Partnerem Delta Controls – światowego lidera na rynku automatyki budynkowej (BMS).

title