System rezerwacji sal | Unicard Unia Europejska

System rezerwacji sal

System rezerwacji sal to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zarządzać przestrzenią biurową. Sprawdzi się w przypadku dużych korporacji, jak i w niewielkich firmach, ułatwiając organizację spotkań pracowniczych czy konferencji. Pozwoli uniknąć podwójnych rezerwacji czy zbyt długich przerw oraz korzystnie wpłynie na dyscyplinę.

Oferowane przez UNICARD urządzenia są łatwe w obsłudze, bezprzewodowe oraz nie wymagają stałego zasilania. Co więcej, są gotowe do pracy bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Pozwalają szybko zaplanować spotkanie, a czytelny wyświetlacz przekazuje komunikaty o harmonogramie organizowanych konferencji czy dostępności sali.

System rezerwacji sal obsługuje następujące kalendarze:

 • Office 365
 • Google G Suite
 • Exchange 2010/2013
 • iCalendar

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj produkty Joan 6 i Joan 13!

+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

Czym są systemy rezerwacji sal?

System do rezerwacji sal konferencyjnych to intuicyjne oraz nowoczesne rozwiązanie, które usprawnia zarządzanie zasobami przestrzeni biurowej oraz pomaga pracownikom w planowaniu i organizacji spotkań.

System rezerwacji pozwala m.in. zarezerwować wolną salę, wyświetlać informacje o statusie pomieszczenia, bieżących oraz przyszłych konferencjach, czy identyfikować ich organizatorów. Szybko i w łatwy sposób możesz anulować spotkanie, przedłużyć je, czy potwierdzić swoją obecność. Rezerwacja sal w biurach czy kompleksach konferencyjnych sprawdzi się w przypadku każdej firmy bez względu na jej wielkość czy branżę. Nie tylko ułatwia organizację spotkań, ale także korzystnie wpływa na dyscyplinę oraz wzmacnia wizerunek przedsiębiorstwa.

Jak działa system rezerwacji sal konferencyjnych?

Aplikacja do rezerwacji sal to niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie. Zarządzanie salami konferencyjnymi jest możliwe z dowolnego miejsca oraz w czasie rzeczywistym – przez kalendarz, chatboty, telefon, tablet, ale także bezpośrednio poprzez dotykowy panel w urządzeniu.

System rezerwacji sali to urządzenie bezprzewodowe, które wymaga jedynie połączenia z siecią Wi-Fi. W zależności od planu abonamentowego, zyskasz dostęp do mniej lub bardziej zaawansowanych funkcji, które umożliwiają m.in. integrację z zewnętrznym oprogramowaniem, wyświetlanie informacji nawet dla 9 pomieszczeń, czy zaawansowaną analitykę. A czytelny, estetyczny i intuicyjny ekran dotykowy sprawia, że rezerwacja sal jest łatwa i szybka.

Oprócz tego JOAN może zostać z innymi systemami wykorzystywanymi w budynku, jak np. kontrola dostępu

System rezerwacji sali – korzyści tego rozwiązania

Jakie korzyści daje system rezerwacji sali Joan?

 • obsługuje najpopularniejsze kalendarze - Office 365, Exchange 2010/2013, Google G Suite oraz iCalendar;
 • system do rezerwacji sal konferencyjnych pozwala uniknąć przerw w spotkaniach czy podwójnych rezerwacji;
 • usprawnia zarządzanie pomieszczeniami biurowymi, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas oraz zasoby;
 • jest intuicyjny: szybko go skonfigurujesz i bez problemu poradzisz sobie z obsługą;
 • urządzenie zamontujesz w salach konferencyjnych na każdej powierzchni – bez kabli i wiercenia w ścianie;
 • pozwala na integracje z innymi systemami, np. komunikatorami firmowymi, pocztą,
 • system rezerwacji sal konferencyjnych zużywa o 99% mniej energii niż ekrany LCD, a jego bateria wystarcza na miesiące;
 • rezerwacja sali z Joan jest bezpieczna: urządzenie zbiera tylko minimum informacji, jest w pełni zgodne z RODO, a dane kalendarza pozostają na Twoich serwerach;
 • system rezerwacji sali konferencyjnej udostępnia raporty z analizą zajętości przestrzeni, dzięki czemu pozwala stworzyć efektywne i bezpieczne miejsce pracy.