Tworzymy bezpieczny świat

Formularz kontaktowy

Instalacje niskoprądowe

Instalacje niskoprądowe oferowane przez firmę UNICARD SA obejmują zagadnienia z zakresu instalacji teletechnicznych, systemów bezpieczeństwa, automatyki pożarowej. Ich zastosowanie można bez trudu odnaleźć w funkcjonowaniu wielu obiektów - poczynając od kompleksów przemysłowych czy biurowych aż po domy jednorodzinne.

instalacje niskoprądowe UNICARDInstalacje niskoprądowe są systemami zapewniającymi przede wszystkim bezpieczeństwo na różnych poziomach. Obejmują szeroki wachlarz możliwości. Od dźwiękowego lub optycznego ostrzegania o zagrożeniu, poprzez system monitoringu wizyjnego, po w pełni zautomatyzowane zarządzanie wszystkimi systemami zainstalowanymi w budynkach. UNICARD SA oferuje szeroki zakres usług związanych z instalacją systemów niskoprądowych. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, firma zapewnia wsparcie przy projektowaniu i tworzeniu coraz bezpieczniejszych obiektów.

Zalety z wdrażania instalacji niskoprądowych firmy UNICARD SA:

Instalacje niskoprądowe z zakresu automatyki pożarowej czy monitoringu wizyjnego obrazują zagrożenia pojawiające się na terenie chronionych obiektów i usprawniają procesy związane z ewakuacją budynków. Dodatkowo redukują koszty i optymalizują zarządzanie budynkami. Stanowią niezwykle istotny element w strukturze przygotowania obiektu do sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania.

Rodzaje instalacji niskoprądowych w ofercie UNICARD SA:

Najważniejsze cechy oferty instalacji niskoprądowych firmy UNICARD SA:

  • Wybór firmy z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa
  • Współpraca z doświadczoną kadrą inżynierską, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty dla oferowanych produktów
  • Szeroka oferta zastosowanych rozwiązań i urządzeń renomowanych producentów

W ofercie firmy UNICARD SA znajdują się zarówno systemy bezpieczeństwa, jak i instalacje ułatwiające zarządzenie obiektem. Ich dobór oraz ostateczny kształt powstaje na bazie ścisłych konsultacji z Klientem. Takie podejście pozwoliło firmie UNICARD SA umocnić na rynku pozycję lidera w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa.