Tworzymy bezpieczny świat

Katalog rozwiązań

Systemy Smart City

Rozwiązania oparte na kartach zbliżeniowych, kryptograficznych, hybrydowych.  Są to m.in.: Systemy Komunikacji Miejskiej, Systemy Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, Systemy Kart Lojalnościowych.

Czytaj więcej

Systemy kartowe

Rozwiązania oparte na kartach zbliżeniowych, kryptograficznych, hybrydowych.  Są to m.in.: rozwiązania cenówek w retailu, Systemy bezpieczeństwa informatycznego (PKI), Systemy Kart Lojalnościowych.

Czytaj więcej

UniPassID BT- Otwórz Drzwi Smartfonem

Rozwiązanie UniPassID BT firmy Unicard pozwala na stworzenie odpowiednika karty elektronicznej w telefonie komórkowym.

Czytaj więcej

Systemy kontroli dostępu (KD)

Oferowany przez UNICARD SA system kontroli dostępu, umożliwia ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń lub stref oraz wizualizację stanów zagrożenia na terenie obiektu.

Czytaj więcej

Systemy rejestracji czasu pracy (RCP)

System Rejestracji Czasu Pracy umożliwia rejestrowanie oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy zatrudnionych pracowników.

Czytaj więcej

Systemy niskoprądowe

Instalacje niskoprądowe obejmują zagadnienia z zakresu instalacji teletechnicznych, systemów bezpieczeństwa oraz automatyki pożarowej.

Czytaj więcej

Systemy parkingowe

System Parkingowy  to narzędzie przeznaczone do obsługi małych i dużych parkingów. Zadaniem systemu jest naliczanie i pobieranie opłat za parkowanie oraz zarządzanie wjazdami i wyjazdami pojazdów z terenu parkingu.

Czytaj więcej