Systemy kart zbliżeniowych | Unicard

Rozwiązania
kartowe

Rozwiązania kartowe

Firma UNICARD SA wdraża systemy oparte na kartach plastikowych, zbliżeniowych, stykowych, kryptograficznych oraz hybrydowych. Świadczymy kompletne usługi personalizacji, projektowania, druku i dystrybucji kart.

Oferujemy: karty identyfikacyjne, karty cenówki (price tag), karty PKI, karty studenta oraz nauczyciela, karty promocyjne i rabatowe, karty lojalnościowe i stałego klienta, bilety elektroniczne (komunikacja publiczna), karty-bilety. Oferowane przez nas karty znajdują również swoje zastosowanie w systemach kontroli dostępu, systemach parkingowych oraz rejestracji czasu pracy.

30

lat działalności

8

milionów sprzedawanych kart rocznie

13451

Klientów

ELEMENTY ROZWIĄZAŃ KARTOWYCH

DRUKARKI DO KART

UNICARD SA jest w Polsce jedynym Oficjalnym Dystrybutorem firmy Evolis oraz jako jedyna firma prowadzi Autoryzowany Serwis Gwarancyjny i Pogwarancyjny. UNICARD jest również Oficjalnym Partnerem niemieckiej firmy Matica – producenta laserowych drukarek kart oraz retransferowych drukarek XID.

Współczesne drukarki kart do personalizacji mogą być wyposażone w koder paska magnetycznego, koder elektronicznych kart zbliżeniowych lub koder elektronicznych kart stykowych. Drukarki kart umożliwiają druk kolorowy i monochromatyczny oraz nadruk jednostronny lub dwustronny. Drukarki kart charakteryzuje wysoka rozdzielczość druku i łatwa, intuicyjna obsługa. Więcej

KARTY PLASTIKOWE I ELEKTRONICZNE

UNICARD SA jest wiodącym dostawcą kart i systemów kartowych. Grupa firm UNICARD SA wprowadza rocznie na rynek 3-7 mln kart i obsługuje kilka tysięcy przedsiębiorstw. Karty plastikowe używane są jako nośniki danych w systemach automatycznej identyfikacji, kontroli dostępu (KD) oraz rejestracji czasu pracy (RCP). Karty wykorzystywane są także w działalności marketingowo–promocyjnej jako karty stałego klienta, karty VIP, rabatowe, klubowe itp.

Karty wykonywane są z tworzywa sztucznego PVC, polietylenu, PET lub ABS. Karty plastikowe spełniające normy ISO są zawsze laminowane z obu stron, co czyni je trójwarstwowymi lub czterowarstwowymi, zawsze o grubości 0.76 +/- 0,08 mm. Nadruk znajduje się najczęściej pod zewnętrzną folią, która zabezpiecza przed ścieraniem. Karty przygotowane są wstępnie jako zadrukowana partia identycznych kart, a następnie indywidualizowane (personalizowane) poprzez naniesienie danych osobowych posiadacza lub numeru karty. Więcej

CZYTNIKI DO KART

Czytniki kart elektronicznych są zaprojektowane do obsługi i odczytu dowolnej karty inteligentnej dla dowolnej aplikacji na dowolnym komputerze. Urządzenia te obsługują systemy operacyjne ze wszystkich platform Windows na Linux i Mac OS.

Urządzenia posiadają certyfikaty wszystkich istotnych standardów branżowych, w tym PC/SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000 i Common Criteria. Zapewniają zgodność z wymaganiami na całym świecie normami i łatwą integrację w dowolnym systemie komputerowym. Więcej

OPROGRAMOWANIE DO KART

Doskonałe narzędzia do profesjonalnego projektowania, personalizacji oraz drukowania kart identyfikacyjnych, rabatowych, członkowskich, biletów okresowych, czy kart stosowanych w rozliczaniu czasu pracy i kontroli dostępu.

Umożliwiają personalizację graficzną, tj. wykonywanie nadruków na powierzchni kart. Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie zapewnia najlepsze opcje i daje możliwości tworzenia wszystkich rodzajów identyfikatorów. Więcej

CENÓWKI PRICE TAG

UNICARD SA jest w Polsce oficjalnym dystrybutorem marki Evolis Edikio. Evolis Edikio oferuje kompletne rozwiązania do samodzielnego, szybkiego, wydajnego i ekonomicznego tworzenia oraz drukowania cenówek. Każde rozwiązanie Edikio obejmuje:

  • profesjonalną drukarkę kart plastikowych,
  • dedykowane oprogramowanie do tworzenia i drukowania znaczników cen,
  • materiały eksploatacyjne bezpieczne dla żywności (czarne i białe karty PVC, folie czarne i kolorowe).

Więcej

ETYKIETY HOTELOWE I RESTAURACYJNE

Spersonalizuj swoje etykiety. Przełam stereotypy, drukując efektowne i spersonalizowane etykiety w hotelu lub restauracji. Zaprezentuj swoim Klientom wszystkie informacje na dedykowanych kartach plastikowych, które wzmocnią Twój wizerunek i markę. Poznaj nowe rozwiązanie do etykietowania, dedykowane profesjonalistom z branży hotelarsko-restauracyjnej, które umożliwia tworzenie, personalizację i drukowanie różnego rodzaju etykiet. Więcej

 

AKCESORIA DO KART

Karty plastikowe są wprowadzane na rynek w coraz większych ilościach. Ich uniwersalność sprawia, że w naszych rękach pojawia się coraz więcej plastikowych identyfikatorów, biletów i kart rabatowych. Wraz ze wzrostem ilości oraz różnorodności zastosowań kart plastikowych, naturalne stało się zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju akcesoria, które ułatwiają ich używanie i przechowywanie. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju etui do kart, jak i również przywieszki, smycze czy klipsy. Więcej

 

DOSTĘP LOGICZNY

Systemy Bezpieczeństwa Informatycznego znajdują zastosowanie w wielu typach przedsiębiorstw, od administracji, przez służbę zdrowia i służby mundurowe, na firmach usługowych kończąc. Wykorzystanie kart hybrydowych pozwala w sposób płynny łączyć ze sobą dwa najważniejsze obszary fizycznego i informatycznego bezpieczeństwa. Zastosowanie elektronicznych kart kryptograficznych pozwala uniknąć zagrożeń oraz strat wynikających z niepowołanego dostępu do danych zgromadzonych w komputerach. Nasze rozwiązania znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa, gwarantując równocześnie wygodę użytkowania i możliwość zdalnego administrowania systemem. Więcej

Podstawowe produkty rozwiązań kartowych

Drukarka do kart

Więcej

Oprogramowanie

Więcej

Powiązane rozwiązania

Kontrola dostępu

Oferowany przez UNICARD SA system kontroli dostępu umożliwia ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń...
Więcej

Rejestracja oraz ewidencja czasu pracy

System Rejestracji Czasu Pracy umożliwia rejestrowanie oraz automatyczne rozliczanie czasu pracy...
Więcej

Rozwiązania Smartcity

Unicard S.A. od ponad dwudziestu pięciu lat jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji...
Więcej

Krakowska Karta Miejska

Krakowska Karta Miejska – Projekt od ponad 20 lat obejmuje wdrożenie systemu elektronicznej karty miejskiej w postaci kart bezstykowych, automatów do sprzedaży i prolongaty biletów okresowych oraz sprzedaży biletów jednorazowych. To także implementacja rozwiązań technicznych, które umożliwiają pobieranie opłat parkingowych przez automaty.

Case study

Wypełnij formularz kontaktowy

*Zgoda jest wymagana i jest konieczna do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.

Systemy kart zbliżeniowych

System kart zbliżeniowych będzie doskonałym rozwiązaniem w wielu firmach czy instytucjach. Karty te znajdują zastosowanie w systemach kontroli dostępu do pomieszczeń oraz rejestracji czasu pracy, jako bilety okresowe w komunikacji miejskiej i innych usługach publicznych, czy jako dokumenty poświadczające posiadane uprawnienia czy stanowiska.

Oferujemy zróżnicowane produkty i warianty dostosowane do potrzeb klientów, które sprawiają, że nasze rozwiązania kartowe przekładają się na oszczędność pracy i wykorzystanego materiału.

Karty lojalnościowe jako nośnik reklamy

System kart zbliżeniowych jest też doskonałym sposobem na utrwalenie wizerunku firmy. Umieszczone na nich logo i dane adresowe są stale dostępne dla użytkownika karty, będąc zawsze pod ręką – w portfelu czy wygodnym etui. Dzięki temu właściciel może skorzystać z tych informacji nie tylko wtedy, gdy pojawi się taka potrzeba, ale też w celu polecenia firmy, sklepu czy placówki innym osobom.

W takiej roli świetnie sprawdzają się zwłaszcza karty lojalnościowe. Druk plastikowych kart umożliwia naniesienie na nich dowolnej grafiki i treści. Dzięki temu nie tylko mogą przekazywać podstawowe informacje o marce, ale też reklamować firmę czy instytucję unikalną kolorystyką.

Karty z własnym nadrukiem

Karty identyfikacyjne, lojalnościowe czy komunikacyjne mogą też być narzędziem do tworzenia wizerunku. Niepowtarzalny projekt z logo, w określonym układzie graficznym i kolorystycznym, będzie się jednoznacznie utożsamiał z przedsiębiorstwem, hotelem czy siłownią. To doskonały sposób na budowanie marki i renomy firmy.

Elegancki wygląd, wysoka trwałość, a przede wszystkim wygoda użytkowania sprawią, że karty z indywidualnym nadrukiem będą chętniej użytkowane przez klientów. Produkcja kart plastikowych jest specjalnością naszej firmy. Dostarczamy rozwiązania na każdą okazję i dla każdego klienta – od spersonalizowanych identyfikatorów, przez karty lojalnościowe, po karty z własnym nadrukiem.