Praca w Unicard

Praca w UNICARD

Praca
w UNICARD SA

W strukturach Unicard SA budujemy zespoły w oparciu o kompetencje, doświadczenie oraz dopasowanie. Wiemy, jak ważne są wiedza, kwalifikacje i umiejętności, natomiast postawa oraz zaangażowanie pracowników są dla nas równie istotne. 

Dlatego tworząc nasze Zespoły szukamy osób nastawionych na współpracę i realizację wyznaczonych celów, tych indywidualnych oraz zespołowych. Osób chętnych do nieustannego doskonalenia własnych umiejętności, wykraczających poza schematy i ograniczenia. Osób, które potrafią wziąć odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz wychodzą z inicjatywą. 

Podczas całego procesu rekrutacji dbamy o potencjalnego pracownika. Każdego kandydata traktujemy jako partnera, tak aby obie strony w trakcie rozmowy czuły się swobodnie i chętne do wymiany zdań. Stawiamy na to, aby standard rekrutacji był na jak najwyższym poziomie. Propagowanie dobrych praktyk pozwoliło nam dołączyć do grona firm i członków „Przyjazna Rekrutacja".

 

 

Tym, co nas wyróżnia, jest różnorodność.
W Unicard SA możesz rozwijać się w różnych obszarach.
Odkryj swoje miejsce pracy:

 • Dział Produkcji Oprogramowania
 • Dział Rozwoju Urządzeń ( R&D)
 • Dział Wsparcia i Rozwoju Oprogramowania
 • Dział Systemów Smart City
 • Dział Sprzedaży Systemów
 • Dział Sprzedaży – Dystrybucja
 • Dział Wdrożeń i Serwisu Systemów
 • Dział Zakupów i Realizacji Zamówień
 • Dział Marketingu
 • Dział HR i Administracji
 • Dział Finansów i Księgowości
 • Dział Produkcji

Unicard w liczbach

30

lat na rynku

109

pracowników

85 %

zadowolonych pracowników

Co nas wyróżnia

Atmosfera w pracy

Nasi pracownicy tworzą przyjazną atmosferę opartą na wzajemnej współpracy oraz dzieleniu się wiedzą i doświadczeniami. Mamy bardzo życzliwe otoczenie biurowe gdzie pracownicy się lubią, wspierają i szanują. Wiemy, że każdy z nas ma wpływ na przyjazne i inspirujące miejsce pracy.

Ciągły rozwój

Wytrwale i konsekwentnie dążymy do celu obserwując i przewidując trendy rynku. Ciągle się rozwijamy i tego oczekujemy od naszych pracowników. Efektywne zarządzanie rozwojem pracowników - to jeden z naszych kluczowych procesów. Możesz rozwijać swoją karierę zawodową dzięki pracy w zespole specjalistów i profesjonalistów.

Otwarta komunikacja

Jesteśmy mocno ukierunkowani na otwartą komunikację. Pracownicy na wszystkich szczeblach zwracają się do siebie po imieniu. Pracownicy mogą wyrazić swoje zdanie na temat kierunków działania obszarów w których pracują, jak również kierunków działania firmy oraz mają wpływ na kreowanie nowych produktów i rozwiązań.

Nasze benefity

Dofinansowanie do karty Multisport

Dofinansowanie do opieki medycznej

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Wsparcie współpracowników i przełożonego

Platforma Kafeteryjno-Grywalizacyjna Worksmile

Czy to wszystko?


Absolutnie nie! Dodatkowo możesz liczyć na: 

 • Elastyczny czas pracy – sam ustalasz w jakich godzinach najefektywniej Ci się pracuje – możliwość częściowej pracy zdalnej na wybranych stanowiskach
 • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
 • Możliwość rozwoju w swoim obszarze specjalizacji, ewentualnie możesz przejść do innego obszaru
 • Możliwość polecenia swoich znajomych do pracy w ramach programu „Polecamy-Zarabiamy!”
 • Pracę w pozytywnej atmosferze, z równie ambitnymi i ukierunkowanymi na realizację celów ludźmi
 • Wyzwania grywalizacyjne w ramach platformy Worksmile 

Jak
rekrutujemy

etap
1

Analiza dokumentów aplikacyjnych

W czasie trwania tego etapu analizujemy nadesłane dokumenty aplikacyjne (CV, LM, referencje i inne). Zachęcamy do napisania kilku zdań o sobie, abyś już na początku zaczął budować z nami pozytywne relacje!

etap
2

Wstępna rozmowa telefoniczna

W trakcie pierwszej rozmowy będziesz miał możliwość porozmawiania z pracownikiem Działu HR, który chętnie przybliży Ci stanowisko pracy, a także odpowie na ewentualne pytania.

etap
3

Bezpośrednie SPOTKANIE kwalifikacyjne (1 lub 2)

Na tym etapie odbędziesz bezpośrednią rozmowę z pracownikiem Działu HR oraz potencjalnym przełożonym. Zależy nam na tym, abyś mógł w pełni zaprezentować swoją osobę.

etap
4

WYBÓR najlepszego kandydata

Tutaj odbywa się analiza wybranych kandydatów. Pod uwagę bierzemy nie tylko doświadczenie i kompetencje danej osoby, ale również indywidualny profil osobowościowy.

etap
5

INFORMACJA zwrotna dla kandydatów

Po zakończonym procesie kwalifikacyjnym – niezależnie od jego wyniku – wszystkim kandydatom udzielamy e-mailowej lub telefonicznej informacji zwrotnej!