IridiumConnect - Unicard

IridiumConnect

Zalety IridiumConnect:

 • łatwa integracja systemów zewnętrznych z systemem UniKD/UniRCP
 • zdalny dostęp do funkcji urządzeń zainstalowanych w systemie (np. otwarcie drzwi)
 • monitorowanie urządzeń, a tym samym monitorowanie stanu systemu (informacje o wyważeniu drzwi, o otwartych drzwiach itp.)
 • możliwość modyfikacji danych w centralnej bazie danych systemu (dodawanie/edycja zdarzeń w systemie – np. dodanie rejestracji wejścia pracownika do pracy)
 • import istotnych danych z centralnej bazy danych (np. odczyt rejestracji we/wy)
 • uniezależnienie systemu zewnętrznego od zmieniającej się struktury bazy danych.

Zadzwoń: +48 12 39 89 900

Napisz do nas

Opis produktu

IridiumConnect czyli usługa Web Service

Technologia Usług WWW (Web Services) to połączenie dwóch technologii: oprogramowania pośredniczącego (middleware), rozumianego jako technologia ułatwiająca i podnosząca produktywność budowy aplikacji, oraz technologii Internetu, a w szczególności - systemu WWW. Te technologie muszą się ze sobą komunikować w środowisku rozproszonym. Web Services można zatem potraktować jako rozwój technologii middleware poczyniony w kierunku przełamania barier współdziałania różnych platform oprogramowania.

 

 

Charakterystyczną cechą tej technologii jest też to, że technologie stworzone dla systemu WWW, przewidzianego jako środek interakcji człowiek-komputer, zostają zastosowane do zrealizowania współdziałania pomiędzy aplikacjami. UNICARD w ramach współpracy zapewnia indywidualne dostosowanie funkcji niezbędnych dla Klienta wynikający z jego specyficznych potrzeb. Doświadczona kadra inżynierska naszej firmy jest w stanie dostosować się nawet do najbardziej specyficznych potrzeb Klienta w ramach współpracy w trybie „projektowym”.

IridiumConnect czyli usługa Web Service

Technologia Usług WWW (Web Services) to połączenie dwóch technologii: oprogramowania pośredniczącego (middleware), rozumianego jako technologia ułatwiająca i podnosząca produktywność budowy aplikacji, oraz technologii Internetu, a w szczególności - systemu WWW. Te technologie muszą się ze sobą komunikować w środowisku rozproszonym. Web Services można zatem potraktować jako rozwój technologii middleware poczyniony w kierunku przełamania barier współdziałania różnych platform oprogramowania. Charakterystyczną cechą tej technologii jest też to, że technologie stworzone dla systemu WWW, przewidzianego jako środek interakcji człowiek-komputer, zostają zastosowane do zrealizowania współdziałania pomiędzy aplikacjami.

IridiumConnect to usługa mająca za zadanie udostępnienie danych systemu UniKD/UniRCP znajdujących się w centralnej bazie danych poprzez bezpieczną i powszechną technologię jaką są usługi www. Główną zaletą takiej usługi jest łatwa integracja z systemami zewnętrznymi oraz uniezależnienie systemów zewnętrznych od specyficznych oraz zmieniających się wraz z rozwojem struktur bazy danych systemu.

WYMAGANIA

 Wymagania IRIDIUM Connect:

 • System operacyjny:  Windows 7/8/10/Server 2012/Server 2016
 • Architektura:  32 bit (x86) lub 64 bit (x64)
 • Procesor:  Dwurdzeniowy 2.4 GHz (Intel Xeon E5530 lub lepszy)
 • Pamięć RAM:  4 GB
 • Wolne miejsce na dysku:  200 MB
 • Rozdzielczość ekranu: 1280x720
 • Inne:  uprawnienia administratora systemu podczas instalacji, Napęd CD, Karta sieciowa Karta sieciowa 100 Mbit/s

 

Oprogramowanie - UNICARD

UniExporter

UniExporter

Więcej

UniExporter

UniExporter to aplikacja, która służy do eksportowania danych z widoków dostępnych w bazie danych programów UniKD/UniRCP.

UniPassID BT

UniPassID BT

Więcej

UniPassID BT

Rozwiązanie UniPassIDBT firmy UNICARD pozwala na stworzenie odpowiednika karty elektronicznej w telefonie komórkowym. W efekcie działa on jak karta...

Oprogramowanie UniPerso

Oprogramowanie UniPerso

Więcej

Oprogramowanie UniPerso

Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do personalizacji i kodowania kart i blankietów legitymacji.

UniKD PRO – kontrola dostępu

UniKD PRO – kontrola dostępu

Więcej

UniKD PRO – kontrola dostępu

UniKD PRO to poszerzona wersja oprogramowania do zarządzania systemem kontroli dostępu. Aplikacja współpracuje z urządzeniami oferowanymi przez UNICARD SA.  

Wypełnij formularz kontaktowy

*Zgoda jest wymagana i jest konieczna do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera