IridiumConnect

Zalety IridiumConnect:

 • łatwa integracja systemów zewnętrznych z systemem UniKD/UniRCP
 • zdalny dostęp do funkcji urządzeń zainstalowanych w systemie (np. otwarcie drzwi)
 • monitorowanie urządzeń, a tym samym monitorowanie stanu systemu (informacje o wyważeniu drzwi, o otwartych drzwiach itp.)
 • możliwość modyfikacji danych w centralnej bazie danych systemu (dodawanie/edycja zdarzeń w systemie – np. dodanie rejestracji wejścia pracownika do pracy)
 • import istotnych danych z centralnej bazy danych (np. odczyt rejestracji we/wy)
 • uniezależnienie systemu zewnętrznego od zmieniającej się struktury bazy danych.

Zadzwoń: 12 39 89 900

Napisz do nas

Opis produktu

IridiumConnect czyli usługa Web Service

Technologia Usług WWW (Web Services) to połączenie dwóch technologii: oprogramowania pośredniczącego (middleware), rozumianego jako technologia ułatwiająca i podnosząca produktywność budowy aplikacji, oraz technologii Internetu, a w szczególności - systemu WWW. Te technologie muszą się ze sobą komunikować w środowisku rozproszonym. Web Services można zatem potraktować jako rozwój technologii middleware poczyniony w kierunku przełamania barier współdziałania różnych platform oprogramowania.

 

 

Charakterystyczną cechą tej technologii jest też to, że technologie stworzone dla systemu WWW, przewidzianego jako środek interakcji człowiek-komputer, zostają zastosowane do zrealizowania współdziałania pomiędzy aplikacjami. UNICARD w ramach współpracy zapewnia indywidualne dostosowanie funkcji niezbędnych dla Klienta wynikający z jego specyficznych potrzeb. Doświadczona kadra inżynierska naszej firmy jest w stanie dostosować się nawet do najbardziej specyficznych potrzeb Klienta w ramach współpracy w trybie „projektowym”.

IridiumConnect czyli usługa Web Service

Technologia Usług WWW (Web Services) to połączenie dwóch technologii: oprogramowania pośredniczącego (middleware), rozumianego jako technologia ułatwiająca i podnosząca produktywność budowy aplikacji, oraz technologii Internetu, a w szczególności - systemu WWW. Te technologie muszą się ze sobą komunikować w środowisku rozproszonym. Web Services można zatem potraktować jako rozwój technologii middleware poczyniony w kierunku przełamania barier współdziałania różnych platform oprogramowania. Charakterystyczną cechą tej technologii jest też to, że technologie stworzone dla systemu WWW, przewidzianego jako środek interakcji człowiek-komputer, zostają zastosowane do zrealizowania współdziałania pomiędzy aplikacjami.

IridiumConnect to usługa mająca za zadanie udostępnienie danych systemu UniKD/UniRCP znajdujących się w centralnej bazie danych poprzez bezpieczną i powszechną technologię jaką są usługi www. Główną zaletą takiej usługi jest łatwa integracja z systemami zewnętrznymi oraz uniezależnienie systemów zewnętrznych od specyficznych oraz zmieniających się wraz z rozwojem struktur bazy danych systemu.

WYMAGANIA

 Wymagania IRIDIUM Connect:

 • System operacyjny:  Windows 7/8/10/Server 2012/Server 2016
 • Architektura:  32 bit (x86) lub 64 bit (x64)
 • Procesor:  Dwurdzeniowy 2.4 GHz (Intel Xeon E5530 lub lepszy)
 • Pamięć RAM:  4 GB
 • Wolne miejsce na dysku:  200 MB
 • Rozdzielczość ekranu: 1280x720
 • Inne:  uprawnienia administratora systemu podczas instalacji, Napęd CD, Karta sieciowa Karta sieciowa 100 Mbit/s

 

Oprogramowanie - UNICARD

SARO IP- rejestracja obrazu W UniRCP

SARO IP- rejestracja obrazu W UniRCP

Więcej

SARO IP- rejestracja obrazu W UniRCP

Moduł SARO IP (System Automatycznej Rejestracji Obrazu) powstał jako odpowiedz na potrzebę rozbudowy systemów Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu o...

UniExporter

UniExporter

Więcej

UniExporter

UniExporter to aplikacja, która służy do eksportowania danych z widoków dostępnych w bazie danych programów UniKD/UniRCP.

Iridium 360 Employee Portal

Iridium 360 Employee Portal

Więcej

Iridium 360 Employee Portal

Iridium 360 Employee Portal to aplikacja webowa służąca do rejestracji pracy zdalnej (home office) za pośrednictwem strony internetowej. Rozwiązanie jest w pełni...

UniKD - kontrola dostępu

UniKD - kontrola dostępu

Więcej

UniKD - kontrola dostępu

UniKD to pakiet oprogramowania do kompleksowego i scentralizowanego zarządzania systemem kontroli dostępu. Oprogramowanie jest przeznaczone do współpracy z urządzeniami...

Wypełnij formularz kontaktowy

*Zgoda jest dobrowolna i nie jest konieczna do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.
12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera