Oferty pracy

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz aktualne ofery

Programista C++

Miejsce pracy: Kraków
PC/KR

UNICARD SA świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Systemów Kartowych i Systemów Smart City. Jesteśmy producentami urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji. Dostarczamy karty elektroniczne. Dwadzieścia pięć lat doświadczeń oraz duża liczba wdrożeń pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży.

Opis stanowisk:

Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie nowych programów w aplikacjach desktopowych, utrzymanie kodu zastanego, dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania, wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta, pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji, rozwiązywanie zgłoszonych błędów przez użytkowników, samodzielne prowadzenie projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja, elektronika, automatyka lub pokrewne)
  • min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w C++
  • min 2 letnie doświadczenie w C# (platforma .Net, Entity Framework, MVVC, WPF)
  • bardzo dobra znajomość  zagadnień związanych z bazami danych (w szczególności MSSQL2005-2016)
  • znajomość środowiska VisualStudio2013-2017, Borland (C++Builder2006), Embarcadero (C++Builder)
  • wysoka kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • znajomość technologii ASP.NET
  • znajomość frameworka Angular2-5
  • znajomość technologii webservices, WCFIT

Ooferujemy:

  • odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
  • zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym
  • przyjazną atmosferę w pracy oraz pracę z ludźmi z pasją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji naadres rekrutacja@unicard.pl dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unicard S.A. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Unicard S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Łagiewnickiej 54. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Programista Embedded

Programista Embedded/UNICARD/KRAKÓW

Zakres obowiązków:

UNICARD SA świadczy profesjonalne usługi z zakresu automatycznej identyfikacji osób, obejmujące projektowanie, produkcję oraz wdrażanie i serwis systemów zabezpieczeń, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy i rozwiązań biletowych dla obiektów sportowych.

OSOBA NA STANOWISKU PROGRAMISTY SYSTEMÓW WBUDOWANYCH BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Projektowanie oraz implementację rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania wbudowanego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania wbudowanego
  • Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania nowych układów elektronicznych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne)
  • Biegła praktyczna znajomość języka C/C++
  • Znajomość architektur 8051, AVR, ARM7/9
  • Umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
  • Znajomość magistral komunikacyjnych RS-232, RS-485, SPI, I2C
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowym
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość systemów KD, RCP i SSWiN
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (Subversion)
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego (FreeRTOS)
  • Znajomość rdzenia Cortex-M3 (kontrolery STM32)
  • Znajomość interfejsów USB, CAN, ETHERNET (od strony oprogramowania urządzenia)
  • Dłuższy niż roczny staż pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość UML

OFERUJEMY:

  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy rekrutacja@unicard.pl. Do oferty należy dołączyć adnotację o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Programista .Net

Programista .Net/UNICARD/KRAKÓW

Udział w pracach programistycznych, testowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej związanej z rozwojem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych systemów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne), mile widziani studenci 4 lub 5 roku.
  • Znajomość platformy .Net (3.5/4.0), języka C# i środowiska Visual Studio
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych (MS SQL Server 2005/2008)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość C++
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji ASP.NET lub WPF
  • Znajomość technologii Web Services, WCF

OFERUJEMY:

  • Szkolenia

Serwisant

Miejsce pracy: Kraków, Warszawa, Poznań
Serwisant/ UNICARD/MIASTO

OPIS STANOWISKA PRACY:

Unicard S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu automatycznej identyfikacji osób, obejmujące projektowanie, wdrażanie i serwis systemów kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, parkingowych, BMS i systemów niskoprądowych. Jesteśmy producentem i dostawcą urządzeń, oprogramowania, kart zbliżeniowych i elektronicznych. Dwadzieścia lat doświadczeń oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży.

Stanowisko umiejscowione w strukturach technicznych firmy. Stała współpraca z wdrożeniowcami systemów oraz działem produkcji urządzeń i działem produkcji oprogramowania.

OSOBA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • Pełną obsługę serwisową urządzeń elektronicznych, diagnozowanie i usuwanie usterek zarówno w siedzibie firmy, jak i u klienta
  • Upgrade oprogramowania oraz konfiguracja sprzętowo-programowa naprawianych urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Wsparcie techniczne klientów

WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie elektroniczne, mile widziane wyższe (elektronika, telekomunikacja bądź pokrewne)
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych i diagnozowania usterek
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Posiadanie uprawnień do eksploatacji urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych
  • (SEP do 1 kV)

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość urządzeń i systemów Kontroli Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, CCTV, SAP, SWiN  oraz Systemów Parkingowych

OFERUJEMY:

  • Szkolenia

Unicard S.A