Tworzymy bezpieczny świat

AxxonSoft jest wiodącym producentem oprogramowania VMS (Video Management Software) oraz PSIM (Physical Security Information Management). Produkt służy do zarządzania obrazem w systemach CCTV IP, telewizji analogowej oraz do integracji systemów bezpieczeństwa (KD, SSWiN, PPOŻ, DSO i inne). Wyposażony w zaawansowaną, inteligentną analizę wideo daje szerokie możliwości wykorzystania (generowanie statystyk ruchu ulicznego, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, twarzy, integracja z systemami POS, ATM i wiele innych).
Więcej na: www.axxonsoft.com

Delta Controls jest światowym liderem na rynku automatyki budynkowej (BMS). Firma jest obecna w ponad 70 państwach na 6 kontynentach. UNICARD SA jest Autoryzowanym Partnerem Delta Controls.
Więcej na www.deltacontrols.com

logo

Evolis to jeden z najważniejszych producentów drukarek do kart na świecie istniejący od 1999 r. Drukarki francuskiej firmy Evolis wyróżnia wysoka jakość, prosta obsługa i nowoczesny wygląd. UNICARD SA jest wyłącznym przedstawicielem Evolis w Polsce - dostarcza drukarki, materiały eksploatacyjne oraz prowadzi autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Więcej na www.evolis.com

Międzynarodowa grupa Gunnebo jest dostawcą wysokiej jakości zintegrowanych systemów i urządzeń zabezpieczających mienie, oferując między innymi: mechaniczne i elektroniczne systemy kontroli dostępu, urządzenia bankowe służące bezpiecznemu przechowywaniu i obrotowi gotówką, sejfy i szafy ognioodporne. Jako koncern zapewnia swoim klientom kompleksowe zabezpieczenie wewnątrz i na zewnątrz obiektów wraz z instalacją, szkoleniem oraz pełnym dostępem do usług serwisowych.
Więcej na www.gunnebo.pl

HID Global jest światowym liderem w zakresie kontroli dostępu i bezpieczeństwa, w tym kart zbliżeniowych, czytników, drukarek kart, tagów RFID i oprogramowania. UNICARD SA jest dystrybutorem na Polskę firmy HID.
Więcej na www.hidglobal.com

logo

ISL jest integratorem technologii i rozwiązań, które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza regały automatyczne takie jak: regały karuzelowe Rotomat, regały magazynowe Lean-Lift typu winda, klasery rotacyjne dla biur i urzędów oraz wiele innych.
Więcej na www.isl.pl

Krauth - znany niemiecki producent automatów biletowych używanych w transporcie publicznym. Już od ponad 90 lat oferuje innowacyjne rozwiązania i wysoko zaawansowane produkty będąc jednym z wiodących dostawców urządzeń dla transportu publicznego. UNICARD S.A. jest Partnerem Krauth na rynku polskim, oferując urządzenia Krauth z naszym, autorskim oprogramowaniem dostosowanym do indywidualnych wymagań klienta.
Więcej na: www.krauth-technology.de

Poszerzając swoją ofertę rozpoczeliśmy współpracę z firmą LEGIC. W lutym natomiast wzięliśmy udział w szkoleniu na temat technologii oferowanych przez firmę LEGIC w siedzibie firmy w Szwajcarii.  LEGIC od 1992 r. dostarcza technologie używaną w sytemach KD, RCP i bezgotówkowej płatności. Legic posiada szczególnie cekawe rozwiązanie mobilne - IDConnect. Za jego pomocą można utworzyć funkcjonalność karty na telefonie wyposażonym w NFC. LEGIC oferuje również ciekawe podejście do zabezpieczenia danych przechowywanych na karcie. Opiera się ono o tzw. Master Token dostarczany przez LEGIC w postaci karty, która konfiguruje układ scalony kodera/czytnika do dokonywania danych operacji na danej karcie.
Więcej na www.legic.com

 Matica

Matica Technologies to wiodąca światowa firma  zajmująca się projektowaniem, produkcją i wprowadzaniem na rynek  systemów do  personalizacji kart obejmujące  innowacyjne rozwiązania personalizacji centralnej, jak i personalizacji rozproszonej. Specjalizuje się w retransferowej i laserowej metodzie nadruku. Matica oferuje szeroką gamę produktów  dla sektorów: finansowego, rządowego, opieki zdrowotnej, przemysłowego, edukacyjnego, transportowego, telekomunikacyjnego oraz  handlu detalicznego. Posiada rozwiązania do wydawania paszportów, kart bankowych, dowodów osobistych, praw jazdy, kart Nano SIM i Micro SIM. 
Unicard jest Oficjalnym Partnerem Matica w Polsce i prowadzi Autoryzowany Serwis drukarek XID.
Więcej na: www.maticatech.com

Firma Nice Polska Sp. z o.o. - należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.
Więcej na www.nice.pl

 


NXP z siedzibą w Holandii jest pionierem na rynku oferującym rozwiązania z zakresu inteligentnych systemów zabezpieczeń. Firma jest dostawcą wysokiej jakości kart zbliżeniowych MIFARE wykorzystywanych w Kontroli Dostępu o wysokim stopniu bezpieczeństwa. NXP jest firmą globalną prowadzącą swoją działalność w ponad 25 krajach na świecie, m.in. w: Kanadzie, Niemczech, Tajlandii oraz w Chinach.
Więcej na www.nxp.com

 

PRADOTEC to producent terminali mobilnych w obszarze bezpieczeństwa, identyfikacji, płatności i uwierzytelniania. UNICARD SA jest przedstawicielem na Polskę tego producenta.
Więcej na www.pradotec.com

logo

SKK jest wiodącą firmą integratorską w zakresie systemów informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację. Firma projektuje i wdraża systemy magazynowe, systemy znakowania i rejestracji produkcji oraz systemy mobilne.
Więcej na www.skk.com.pl

 

Smart Technology Group to szwajcarsko - polska firma technologiczna, która powstała z myślą o projektowaniu i produkcji nowatorskich, funkcjonalnych rozwiązań z dziedziny inteligentnych technologii. Jej flagową marką jest SMART RFID, czyli zestaw produktów w innowacyjny sposób łączących wiele technologii bezprzewodowych: RFID, Beacon, WiFi, ZigBee, GPRS oraz GSM. Opracowane przez nią rozwiązania są unikalne na skalę światową. Czytnik RFID UHF Master 01 w krótkim czasie stał się najczęściej nagradzanym polskim produktem RFID.
Więcej na www.smart-tg.pl