Tworzymy bezpieczny świat

Kariera

Unicard SA jest wiodącym producentem i integratorem na rynku systemów informatycznych wykorzystujących automatyczną identyfikację osób. Oferujemy urządzenia i systemy kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, biletowe, parkingowe oraz bezpieczeństwa informatycznego. Oferujemy usługi konsultingowe, sprzęt oraz oprogramowanie dopasowane do indywidualnych wymagań naszego klienta. Pracujemy dla największych i najlepszych firm na terenie całej Polski.

Zatrudnienie w Unicard SA to przede wszystkim możliwość pracy w stale rozwijającym się sektorze gospodarki, jakim jest branża IT. Nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie w rozwijaniu swoich zainteresowań i atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych. W zamian oczekujemy zaangażowania, chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji. Pracują z nami zarówno absolwenci, jak i osoby posiadające doświadczenie zawodowe.  Jeśli jesteś pewny siebie, znasz swoje atuty i dążysz do celu - dołącz do nas!

Aktualne projekty rekrutacyjne:

Rekrutacja

Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

  • Zgłoszenie się do procesu rekrutacji poprzez wysłanie na adres dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego stanowiska. Oprócz bieżących projektów rekrutacyjnych prowadzimy także całoroczny nabór na stanowiska w działach IT i handlowym.
  • Spośród nadesłanych zgłoszeń dział HR wybiera te, które spełniają kryteria dopasowania do potrzeb danego stanowiska.
  • Wybrane osoby zostają zaproszone na spotkania rekrutacyjne. Podczas spotkań sprawdzany jest poziom kompetencji Kandydata, jego profil osobowościowy. Spotkanie rekrutacyjne to także możliwość na poznanie kadry menedżerskiej i kultury organizacyjnej Unicard S.A.

Na każdym etapie Kandydat informowany jest o rezultatach procesu rekrutacyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielać jasnych i precyzyjnych informacji, aby spotkania rekrutacyjne odbywały się w przyjaznej atmosferze, a cały proces był przejrzysty i jak najbardziej korzystny dla każdej ze stron.