Nietypowe karty - Unicard

Nietypowe karty

Wykonujemy karty w niestandardowych rozmiarach i kształtach.

Zadzwoń: +48 12 39 89 900

Napisz do nas

Opis produktu

Cienkie karty

Standardowe wymiary karty mają rozmiar 53,98 mm x 85,60 mm, grubość 0,76 mm oraz zaokrąglone rogi. Na życzenie klientów wykonujemy również karty w niestandardowych rozmiarach i kształtach, a także karty cieńsze, mające grubość np. 0,48 mm.

Karta 3D

Karty plastikowe 3D ze zmiennym obrazem. Efekt jest widoczny, gdy spoglądamy na kartę pod różnym kątem. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom wizualnym tego typu karty plastikowe skutecznie skupiają wzrok. Ich niepowtarzalność i oryginalność to gwarancja wyróżnienia się spośród konkurencji i sposób na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Karty 3D mogą dodatkowo posiadać pasek magnetyczny, pasek do podpisu, zdrapkę, moduł stykowy, moduł zbliżeniowy.

Karta z etykietą

Karty z etykietą samoprzylepną często łączone są jako komplet z deklaracją zgody na przetwarzanie danych osobowych lub zgłoszeniem do programu lojalnościowego. Etykieta zgodna z kodem kreskowym na karcie plastikowej, po oderwaniu i przyklejeniu do deklaracji, służy jako identyfikator klienta.

DOD

Personalizacja specjalnym tuszem lekko wypukłego kodu kreskowego, utwardzanego promieniami UV, co zapewnia nieścieralność nadruku. Metoda stosowana przy dużych nakładach.

Karta przeźroczysta

Karty te wykonane są z materiału przeźroczystego, karta taka posiada standardowe wymiary. Dzięki swym właściwościom umożliwia uzyskanie ciekawych efektów, niemożliwych do wykonania w przypadku kart standardowych.

Karta matowa

Karty matowe to produkt, który wyróżnia się brakiem połysku, za to cechują go prestiż i wyjątkowości. Karty matowe mogą zawierać również kolory metaliczne, być wyposażone w paski podpisu, czy paski magnetyczne. Na na wybrane elementy karty można także położyć lakier błyszczący, co daje bardzo ciekawy efekt końcowy.

Opakowania prezentowe na karty, mailing

Personalizowane karty plastikowe są najczęściej dystrybuowane za pomocą tradycyjnego mailingu bezpośredniego lub przekazywane w punktach kasowych w formie formularzy zgłoszeniowych. UNICARD oferuje usługę matchowania danych zgodnie z bazą danych dostarczoną od klienta, usługę wklejania kart do ulotek, opakowania prezentowe na karty, kompletowanie karty z ulotką, wkładanie do koperty oraz wysyłka do placówek firmy lub klientów.

Efekty druku:

  • brokatowy, perlisty i metaliczny,
  • strukturalny – wypukły, z lakierami z efektem piasku, szronu, kropli rosy, itp.,
  • świecących w ciemności (fluorescencyjny).