Tomasz Kącki Dyrektorem handlowym w UNICARD - Unicard

Aktualności


Tomasz Kącki Dyrektorem handlowym w UNICARD

Aktualności
Średni czas czytania:

Od września tego roku do zespołu UNICARD dołączył Tomasz Kącki, który objął stanowisko Dyrektora Handlowego.

 

Tomasz Kącki może pochwalić się 16-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B. Swoją karierę zawodową rozwijał m.in. w firmie SOLIDEXPERT – u największego polskiego partnera Dassault Systemes. Współpracę z marką rozpoczął jako Account Manager, a 7 lat temu awansował na stanowisko Dyrektora Sprzedaży.

Zajmowałem się rozwijaniem zespołu sprzedażowego oraz koordynowaniem pracy handlowców w czterech oddziałach firmy. To, co śmiało mogę uznać za swój sukces, to zbudowanie zgranej drużyny handlowej. Wspólnymi siłami udawało się nam przekraczać założone plany. – wspomina.

Od tego miesiąca Tomek dołączył do naszej firmy jako Dyrektor Handlowy. Będzie koordynował pracę zespołu zlokalizowanego w trzech oddziałach UNICARD – w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu.   

Szukałem firmy, która pozwoli mi nadal się rozwijać. Najchętniej polskiej, działającej w branży zajmującej się nowymi technologiami, oprogramowaniem – inżynierskiej lub projektowej. Liczyła się dla mnie również rozpoznawalność marki. To wszystko znalazłem w UNICARD. :) – wyjaśnia decyzję o podjęciu współpracy z naszą firmą.

Tomku, serdecznie witamy Cię w zespole i cieszymy się, że będziemy mieli okazję wspólnie rozwijać UNICARD. 

Profil Tomka na LinkedIn: Tomasz Kącki

Unicard-Tomasz-Kacki

Wyświetlenia: 600

Podobał Ci się wpis?