Premiera czytnika biometrycznego HID Signo 25B - Unicard

Kontrola dostępu

Premiera czytnika biometrycznego HID Signo 25B

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

HID Global, światowy lider w dziedzinie zaufanych rozwiązań związanych z identyfikacją osób i kontrolą dostępu wprowadził na rynek czytnik biometryczny HID® Signo™ 25B. Wyróżnikiem czytnika jest przechwytywanie i odczytywanie odcisków palców w rzeczywistych warunkach.

Czytnik biometryczny HID® Signo™

Model 25B jest najnowszym urządzeniem z linii czytników KD - HID Signo i umożliwia integrację z oprogramowaniem do kontroli dostępu UniKD od UNICARD.

Nowe rozwiązanie wprowadza do czytników Kontroli Dostępu - HID Signo wielokrotnie nagradzaną technologię biometryczną. Zastosowane czujniki niezawodnie skanują odciski palców wszystkich typów, w tym trudne do odczytania: mokre, suche, zabrudzone oraz uszkodzone. Dzięki opatentowanej przez firmę HID technologii obrazowania multispektralnego, czytnik biometryczny HID Signo 25B przechwytuje obrazy odcisków palców również z głębszych warstw naskórka, zapewniając stałą wydajność odczytu, niezależnie od warunków otoczenia i stanu powierzchni skóry.

Dzięki najlepszemu w swojej klasie systemowi detekcji żywych tkanek, czytnik oferuje niezawodność odczytu i redukuje do minimum ryzyko sfałszowania odcisku. 

Kluczowe cechy biometrycznego czytnika kontroli dostępu HID® Signo™: 

  • Wysoka wszechstronność - Niezrównana elastyczność w zakresie wdrażania wielu trybów uwierzytelniania, w tym biometrycznych odcisków palców oraz bezdotykowych poświadczeń fizycznych i mobilnych, za pomocą jednej platformy czytnika.
  • Niezrównana wydajność - Najwyższa niezawodność biometrycznego dopasowania odcisków palców, dzięki opatentowanemu czujnikowi obrazowania wielospektralnego, który odczytuje kilka warstw naskórka w celu uzyskania większej dokładności.
  • Stworzony z myślą o przyszłości - Łatwa konfiguracja i zdalne zarządzanie za pomocą oprogramowania HID Biometric Manager lub integracji API, w tym wsparcie dla aktualizacji oprogramowania.

Czytnik biometryczny HID Signo Biometric Reader 25B obsługuje wiele popularnych bezstykowych technologii uwierzytelniających, w tym Seos®, iCLASS SE®, iCLASS®, MIFARE (Card Serial Number) oraz wirtualne uwierzytelnienia HID Mobile Access®. Każde urządzenie obsługuje standardowo technologię Near Field Communication (NFC) oraz Bluetooth. 

Czytnik jest sparowany z internetowym oprogramowaniem HID Biometric Manager, które umożliwia konfigurację i zarządzanie czytnikiem, w tym aktualizację firmware'u przez sieć. Ponadto, oprogramowanie umożliwia rejestrację danych uwierzytelniających użytkownika na podstawie odcisku palca w celu wykorzystania różnych trybów uwierzytelniania biometrycznego 1:1 - weryfikacja i 1:N - identyfikacja. 

O platformie czytników HID Signo 

Czytniki HID Signo tworzą nową jakość i punkt odniesienia w całej branży, dla najbardziej interoperacyjnego i bezpiecznego podejścia do kontroli dostępu. Czytniki znacząco upraszczają wdrażanie i zarządzanie systemem, spełniają zaawansowane wymagania bezpieczeństwa i umożliwiają bardziej inteligentną i zintegrowaną kontrolę dostępu. Dla zapewnienia najwyższej wszechstronności, czytniki HID Signo są interoperacyjne oraz wyposażone w pełen wachlarz fizycznych i mobilnych technologii uwierzytelniania, dzięki czemu Klienci mogą korzystać z wybranej technologii i łatwo migrować do najnowszych rozwiązań we własnym tempie.

UNICARD SA jest oficjalnym Partnerem HID Global w Polsce.

Więcej informacji o biometrycznym czytniku HID® Signo™ >>

Wyświetlenia: 91

Podobał Ci się wpis?