Premiera czytnika biometrycznego HID Signo 25B - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Premiera czytnika biometrycznego HID Signo 25B

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

HID Global, światowy lider w dziedzinie zaufanych rozwiązań związanych z identyfikacją osób i kontrolą dostępu wprowadził na rynek czytnik biometryczny HID® Signo™ 25B. Wyróżnikiem czytnika jest przechwytywanie i odczytywanie odcisków palców w rzeczywistych warunkach.

Czytnik biometryczny HID® Signo™

Model 25B jest najnowszym urządzeniem z linii czytników KD - HID Signo i umożliwia integrację z oprogramowaniem do kontroli dostępu UniKD od UNICARD.

Nowe rozwiązanie wprowadza do czytników Kontroli Dostępu - HID Signo wielokrotnie nagradzaną technologię biometryczną. Zastosowane czujniki niezawodnie skanują odciski palców wszystkich typów, w tym trudne do odczytania: mokre, suche, zabrudzone oraz uszkodzone. Dzięki opatentowanej przez firmę HID technologii obrazowania multispektralnego, czytnik biometryczny HID Signo 25B przechwytuje obrazy odcisków palców również z głębszych warstw naskórka, zapewniając stałą wydajność odczytu, niezależnie od warunków otoczenia i stanu powierzchni skóry.

Dzięki najlepszemu w swojej klasie systemowi detekcji żywych tkanek, czytnik oferuje niezawodność odczytu i redukuje do minimum ryzyko sfałszowania odcisku. 

Kluczowe cechy biometrycznego czytnika kontroli dostępu HID® Signo™: 

  • Wysoka wszechstronność - Niezrównana elastyczność w zakresie wdrażania wielu trybów uwierzytelniania, w tym biometrycznych odcisków palców oraz bezdotykowych poświadczeń fizycznych i mobilnych, za pomocą jednej platformy czytnika.
  • Niezrównana wydajność - Najwyższa niezawodność biometrycznego dopasowania odcisków palców, dzięki opatentowanemu czujnikowi obrazowania wielospektralnego, który odczytuje kilka warstw naskórka w celu uzyskania większej dokładności.
  • Stworzony z myślą o przyszłości - Łatwa konfiguracja i zdalne zarządzanie za pomocą oprogramowania HID Biometric Manager lub integracji API, w tym wsparcie dla aktualizacji oprogramowania.

Czytnik biometryczny HID Signo Biometric Reader 25B obsługuje wiele popularnych bezstykowych technologii uwierzytelniających, w tym Seos®, iCLASS SE®, iCLASS®, MIFARE (Card Serial Number) oraz wirtualne uwierzytelnienia HID Mobile Access®. Każde urządzenie obsługuje standardowo technologię Near Field Communication (NFC) oraz Bluetooth. 

Czytnik jest sparowany z internetowym oprogramowaniem HID Biometric Manager, które umożliwia konfigurację i zarządzanie czytnikiem, w tym aktualizację firmware'u przez sieć. Ponadto, oprogramowanie umożliwia rejestrację danych uwierzytelniających użytkownika na podstawie odcisku palca w celu wykorzystania różnych trybów uwierzytelniania biometrycznego 1:1 - weryfikacja i 1:N - identyfikacja. 

O platformie czytników HID Signo 

Czytniki HID Signo tworzą nową jakość i punkt odniesienia w całej branży, dla najbardziej interoperacyjnego i bezpiecznego podejścia do kontroli dostępu. Czytniki znacząco upraszczają wdrażanie i zarządzanie systemem, spełniają zaawansowane wymagania bezpieczeństwa i umożliwiają bardziej inteligentną i zintegrowaną kontrolę dostępu. Dla zapewnienia najwyższej wszechstronności, czytniki HID Signo są interoperacyjne oraz wyposażone w pełen wachlarz fizycznych i mobilnych technologii uwierzytelniania, dzięki czemu Klienci mogą korzystać z wybranej technologii i łatwo migrować do najnowszych rozwiązań we własnym tempie.

UNICARD SA jest oficjalnym Partnerem HID Global w Polsce.

Więcej informacji o biometrycznym czytniku HID® Signo™ >>

Wyświetlenia: 91

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.