Wielosystemowe czytniki kontroli dostępu HID Signo w ofercie UNICARD - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Wielosystemowe czytniki kontroli dostępu HID Signo w ofercie UNICARD

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Bezpieczeństwo w połączeniu z nowoczesnym designem, to główne zalety nowej linii czytników kontroli dostępu HID Signo.

Eleganckie, ekskluzywne wzornictwo czytników Signo kontynuuje tradycję HIDa, jaką jest produkcja urządzeń o najwyższej wydajności, przy wsparciu innowacyjnych rozwiązań, by zapewnić bezpieczeństwo każdej organizacji.

Seria czytników HID Signo wyznacza nowy standard w zakresie interoperacyjnego i bezpiecznego podejścia do Kontroli Dostępu (KD).

Dostęp mobilny HID

Nowe czytniki znacznie upraszczają proces wdrożenia i zarządzanie systemem KD. Spełniają zaawansowane wymagania bezpieczeństwa i przygotowują organizacje do przejścia na inteligentną i zintegrowaną kontrolę dostępu obejmującą również urządzenie mobilne (smartfony, zegarki smartwatch).

Cała branża systemów bezpieczeństwa dąży obecnie do wykorzystania systemu kontroli dostępu jako szkieletu do tworzenia inteligentnych środowisk. Projektanci, integratorzy i użytkownicy końcowi coraz częściej wymagają bardziej wszechstronnych, wysokowydajnych rozwiązań. Seria HID Signo jest odpowiedzią na te potrzeby, ponieważ została zbudowana na otwartej platformie i spełnia wszystkie kryteria innowacyjności, dzięki niespotykanej elastyczności i bogatemu zestawowi przyszłościowych funkcji.

Aby zapewnić najwyższą wszechstronność, czytniki są interoperacyjne i współpracują z ponad 15 technologiami uwierzytelniającymi, dzięki czemu organizacje mogą korzystać z wybranej przez siebie technologii i łatwo migrować do najnowszych rozwiązań we własnym tempie. Dodatkowo, dzięki wsparciu dla Enhanced Contactless Polling (ECP) firmy Apple, czytniki umożliwiają korzystanie z identyfikatorów w Apple Wallet. Apple Wallet to aplikacja mobilna zawarta w systemie operacyjnym iOS, która przechowuj w jednym miejscu identyfikatory kontroli dostępu, karty kredytowe i debetowe, karty transportu publicznego, lotniskowe karty pokładowe, wejściówki, legitymacje studenckie i nie tylko. 

Czytniki kontroli dostępu, które sprostają pracy w każdych warunkach

Nowe czytniki HID są wyposażone w inteligentne funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie powierzchni, które rekalibruje i optymalizuje wydajność odczytu w oparciu o miejsce montażu. Dla zapewnienia odporności na warunki zewnętrzne, czytniki posiadają stopień ochrony IP65, bez konieczności stosowania dodatkowych uszczelek oraz wyposażone są w pojemnościową klawiaturę dotykową odporną na trudne warunki atmosferyczne. 

HID Signo wykracza poza ramy tradycyjnej kontroli dostępu 

Funkcja connectivity-by-design umożliwia administratorom zdalne konfigurowanie i diagnozowanie czytników, a także monitorowanie stanu poprzez centralnie zarządzany i połączony ekosystem czytników.

Czytniki HID Signo zapewniają wielowarstwowe bezpieczeństwo z wbudowaną obsługą OSDP i sprawdzoną technologią HID Security Identity Object. Ponadto urządzenia przechowują klucze kryptograficzne na certyfikowanym sprzęcie EAL5+ secure element, a niestandardowe klucze uwierzytelniające mogą być używane w celu dodatkowego zwiększenia bezpieczeństwa. 

Czytniki HID Signo współpracują z kartami: HID Prox, EM, Indala, iClass, iClass SE/SR, Seos, Mifare Classic/ DESFire SIO, poświadczenia mobilne Seos, Mifare CSN, DESFire CSN. Typowy zasięg odczytu karty od 4 do 10 cm.

Wybierz niezrównaną funkcjonalność HID Signo, która zapewnia proste i skuteczne rozwiązanie dla prawie każdego scenariusza kontroli dostępu i przekracza tradycyjne podejście do bezpieczeństwa.

Rodzina HID Signo obejmuje modele:

UNICARD SA jest autoryzowanym Partnerem firmy HID Global w Polsce.

Potrzebujesz więcej informacji - nasi doradcy ds. systemów bezpieczeństwa są do Twojej dyspozycji. 

Kontakt z doradcą

 

Wyświetlenia: 234

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.