Niezawodny czytnik pomiaru temperatury KENTIX SmartXcan w ofercie UNICARD - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Niezawodny czytnik pomiaru temperatury KENTIX SmartXcan w ofercie UNICARD

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Czytnik KENTIX SmartXcan to kolejne rozwiązanie w ofercie UNICARD, którego zadaniem jest bezdotykowy pomiar temperatury.

Producentem czytnika jest niemiecka firma KENTIX GmbH, która specjalizuje się w profesjonalnych systemach zabezpieczeń, w szczególności dedykowanych dla infrastruktury o znaczeniu krytycznym. 

Urządzenie KENTIX SmartXcan oferuje niezawodny oraz bezdotykowy pomiar temperatury ciała i można je zainstalować m.in. w:

  • placówkach służby zdrowia;
  • instytucjach publicznych;
  • urzędach;
  • biurowcach;
  • placówkach edukacyjnych (szkoły, przedszkola, wyższe uczenie);
  • transporcie publicznym (dworce, lotniska);
  • przedsiębiorstwach;
  • fabrykach;
  • obiektach rekreacyjnych. 

Czytnik do pomiaru temperatury zintegrowany z Kontrolą Dostępu i Rejestracją Czasu Pracy

Obsługa urządzenia jest szybka i intuicyjna. Użytkownicy wykonują pomiar samodzielnie i jest on realizowany automatycznie oraz bezdotykowo, dzięki czemu bezpiecznie. Urządzenie może być wyposażone w czytnik RFID i zintegrowane z oferowanym przez UNICARD systemem Kontroli Dostępu – UniKD oraz Rejestracji Czasu Pracy – UniRCP.

W krótkiej perspektywie, dzięki zastosowaniu KENTIX SmartXcan, można bardzo szybko i skutecznie zidentyfikować i odizolować osoby chore, a tym samym ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.

Wydajność i dokładność czytnika do pomiaru temperatury


Czytnik KENTIX SmartXcan jest wyposażony w ponad 1000 punktów pomiarowych oraz algorytmy sztucznej inteligencji wykorzystującej techniki deep-learning, które gwarantują uzyskiwanie rzetelnych wyników potwierdzonych testami. Działanie terminala jest w pełni zautomatyzowane i zgodne z RODO. Dzięki technologii inteligentnych czujników systemu nie da się oszukać. Na interfejsie urządzenia znajdują się jasne wskazówki, jak wykonać pomiar temperatury (3 kroki). Działanie jest intuicyjne, a sam pomiar jest potwierdzony w sposób optyczny oraz akustyczny w ciągu 0,6 sekundy. Cały proces, czyli podejście do urządzenia, wykonanie pomiaru oraz odejście zajmuje około 3-5 sekund. Wydajność do około 700 osób na godzinę pozwala zastosować to rozwiązanie do kontroli większych skupisk osób. Równolegle może pracować nawet kilka urządzeń KENTIX SmartXcan.

Wynik prezentowany jest na pasku LED odpowiednio kolorem zielonym lub czerwonym. W zależności od ustawień, pasek LED może również wskazywać trzy zakresy temperaturowe: podwyższoną temperaturę, gorączkę i wysoką gorączkę.

Wykorzystując technologię IoT urządzenie może w czasie rzeczywistym przekazywać wykonane pomiary do baz danych w celu identyfikacji nowych ognisk zapalnych, umożliwiając natychmiastowe podjęcie odpowiednich procedur bezpieczeństwa.

Kliknij i zobacz dodatkowe informacje o terminalu do pomiaru temperatury KENTIX SmartXcan>>

Jaka jest cena czytnika do pomiaru temperatury ciała?

Ceny oferowanych przez nas rozwiązań są uzależnione od wielu czynników. Żeby szczegółowo omówić Twoje potrzeby i wybrać odpowiednie rozwiązanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

Z naszymi rozwiązaniami zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów.

 

 

Wyświetlenia: 322

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.