UNICARD SA i IU Technology łączą technologie i rozpoczynają współpracę - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

UNICARD SA i IU Technology łączą technologie i rozpoczynają współpracę

Aktualności
Średni czas czytania:

Inteligentne biuro / smart office – to hasła coraz częściej wpisywane przez pracodawców w ogłoszeniach o pracę w rubryce: „dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu”.

Smart office to cały system wielofunkcyjnych rozwiązań - od wystroju wnętrz, po nowe technologie i wszystkie udogodnienia, które diametralnie wpływają na komfort i efektywność naszej pracy.  

Automatyzacja procesów pozwala zaoszczędzić cenny czas pracowników – wirtualny asystent wyręcza ich w prostych zadaniach. Nowoczesne systemy sprawiają, że komunikacja jest jasna i szybka. Dedykowany system kontroli dostępu umożliwia otwieranie drzwi kartą magnetyczną, smartfonem, czy czytnikiem linii papilarnych i automatyczne oznaczanie obecności, zamiast wpisywania się w tradycyjny zeszyt. To tylko niektóre rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas i podnieść jakość pracy. 

Firmy UNICARD SA oraz IU Technology postanowiły wykorzystać wspólne doświadczenie i zaoferować klientom inteligentne i bezpieczne rozwiązania dedykowane przestrzeniom biurowym z najwyższej technologicznej półki. Dzięki podpisanej umowie obie spółki umocnią swoją pozycję w obszarze związanym z kontrolą dostępu i inteligentnymi biurami. – komentuje Tomasz BEDNARSKI – CEO at UNICARD SA.

We wspólnym portfolio znalazły się zintegrowane rozwiązania bazujące na systemie kontroli dostępu, które dodatkowo posiadają moduły rezerwacji sal, rezerwacji biurek oraz wirtualną recepcję, która pozwala na wcześniejszą awizację gości oraz pracowników firm zewnętrznych. Na podstawie podanych informacji może udzielać lub odmawiać pozwolenia, powiadamiać o czynnościach koniecznych do wykonania i wreszcie wydawać odpowiednie karty dostępowe z zakodowanymi informacjami o posiadaczu. Integracja rozwiązania z systemem kontroli dostępu pozwala na bezobsługowe zarządzanie i kontrolę ruchu w obiekcie.

Postanowiliśmy poszukać partnera, który posiada silną markę na rynku i który dobrze rozumie potrzeby branży Facility Management, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy bezpieczeństwo jest stawiane na pierwszym planie. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli powierzchni biurowych, fabryk, hoteli, zaplecz budowlanych oraz firm potrzebujących automatyzacji procesu w tym awizacji gości i pojazdów. – komentuje Krzysztof Świątczak - CEO at IU Technology.

Firmy kończą właśnie pierwszą wspólną realizację na prestiżowej inwestycji Concordia Design na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Concordia Design ma być strefą przyjazną dla przedsiębiorców, artystów i mieszkańców. To nowoczesne centrum kreatywności i biznesu z inkubatorem dla młodych firm i startupów oraz  przestrzenią co-workingową.

Mamy już za sobą pierwsze udane wdrożenie na flagowej realizacji Concordia Design. Owocna współpraca pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość – dodaje Krzysztof Świątczak.

W przyszłości firmy planują poszerzenie zakresu współpracy i wprowadzenie na rynek kolejnych wspólnych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie inteligentnych budynków.

Wyświetlenia: 199

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.