Kontrola dostępu

Urządzenia do pomiaru temperatury ciała w ofercie UNICARD

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Poznaj nowość w ofercie UNICARD: Urządzenia do pomiaru temperatury ciała zintegrowane z Systemem Kontroli Dostępu.

Zachowanie odpowiednich środków ostrożności w czasie pandemii stanowi ogromne wyzwanie dla wielu firm i instytucji. W UNICARD dbamy o to, żeby Klienci otrzymywali od nas maksymalne wsparcie w zakresie dostosowania posiadanych systemów bezpieczeństwa w celu przeciwdziałania COVID-19.

W naszej ofercie znalazły się już śluzy i bramki higieniczne. Obecnie do oferty wprowadziliśmy renomowane i przetestowane przez naszych inżynierów terminale do pomiaru temperatury ciała - ProFace X-TD firmy ZKTeco oraz kamery termowizyjne Dahua.

Rekomendowane przez nas rozwiązania zintegrowane z Systemem Kontroli Dostępu z dużą dokładnością i w czasie rzeczywistym dokonają pomiaru temperatury, a w razie wykrycia zagrożenia uruchomią odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

Terminal ProFace X-TD firmy ZKTeco

Urządzenie służy do bezdotykowej, biometrycznej kontroli dostępu z pomiarem temperatury ciała oraz detekcji maseczki. Wbudowany algorytm Visible Light  umożliwiają wykrycie i dopasowanie twarzy nawet w maseczce. Urządzenie wyposażone jest w 8” ekran dotykowy i posiada pojemność rekordów do 1 000 000. Rozwiązanie oferujemy w polskiej wersji językowej. Terminal dokonuje pomiaru z dystansu 30 - 50 cm i nie wymaga kalibracji (Black Body). 
Do urządzenia dołączany jest wysięgnik umożliwiający przymocowanie terminala do powierzchni blatu, bramki lub innego elementu stałego.
Kliknij i zobacz dodatkowe informacje o terminalu ProFace X-TD

Kamera termowizyjne do pomiaru temperatury ciała Dahua 

Kamera zapewnia bezkontaktowy automatyczny pomiar temperatury dla wielu osób jednocześnie. Rozwiązanie pozwala na szybkie wdrożenie procedur bezpieczeństwa w miejscach, gdzie występują duże skupiska ludzi: lotniska, dworce, urzędy, galerie handlowe, przejścia graniczne. Urządzenie sprawdza się również do wstępnej weryfikacji przy wejściu na teren przedsiębiorstwa/firmy. Kamera zapewnia pomiar temperatury z dokładnością 0,3°C oraz stabilność procesu pomiarowego w sytuacji zmieniających się warunków atmosferycznych dzięki urządzeniu "black body”.
Kliknij i zobacz dodatkowe informacje o kamerze termowizyjnej Dahua

Czytniki biometryczne z pomiarem temperatury ciała a kwestie RODO

Znając stanowisko Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie stosowania czytników biometrycznych i przetwarzania tych danych, wielu klientów zastanawia się jak sytuacja pandemii i konieczność wprowadzenia pomiaru temperatury wpłynęła na decyzję UODO. Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko z dnia 5 maja 2020 w przypadku sprawdzania temperatury w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID-19. „Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych wskazał, że przepisy o ochronie danych osobowych nie przeciwstawiają się podejmowanym działaniom związanym z przeciwdziałaniem COVID-19. Podkreślił natomiast, że podejmowane rozwiązania przez przedsiębiorców, pracodawców i inne podmioty będą legalne, jedynie w sytuacji, jeżeli administrator będzie realizował je na podstawie przepisów prawa – zgodnie z zasadą legalności określoną w art. 5 ust. 1 RODO. Podstaw prawnych należy niewątpliwie doszukiwać się w rozwiązaniach wyznaczanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Jaka jest cena urządzeń do pomiaru temperatury ciała?

Ceny oferowanych przez nas rozwiązań są uzależnione od wielu czynników. Żeby szczegółowo omówić Twoje potrzeby i wybrać odpowiednie rozwiązanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

Z naszymi rozwiązaniami zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów.

 

 

Wyświetlenia: 658

Podobał Ci się wpis?