Urządzenia do pomiaru temperatury ciała w ofercie UNICARD - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Urządzenia do pomiaru temperatury ciała w ofercie UNICARD

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Poznaj nowość w ofercie UNICARD: Urządzenia do pomiaru temperatury ciała zintegrowane z Systemem Kontroli Dostępu.

Zachowanie odpowiednich środków ostrożności w czasie pandemii stanowi ogromne wyzwanie dla wielu firm i instytucji. W UNICARD dbamy o to, żeby Klienci otrzymywali od nas maksymalne wsparcie w zakresie dostosowania posiadanych systemów bezpieczeństwa w celu przeciwdziałania COVID-19.

W naszej ofercie znalazły się już śluzy i bramki higieniczne. Obecnie do oferty wprowadziliśmy renomowane i przetestowane przez naszych inżynierów terminale do pomiaru temperatury ciała - ProFace X-TD firmy ZKTeco oraz kamery termowizyjne Dahua.

Rekomendowane przez nas rozwiązania zintegrowane z Systemem Kontroli Dostępu z dużą dokładnością i w czasie rzeczywistym dokonają pomiaru temperatury, a w razie wykrycia zagrożenia uruchomią odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

Terminal ProFace X-TD firmy ZKTeco

Urządzenie służy do bezdotykowej, biometrycznej kontroli dostępu z pomiarem temperatury ciała oraz detekcji maseczki. Wbudowany algorytm Visible Light  umożliwiają wykrycie i dopasowanie twarzy nawet w maseczce. Urządzenie wyposażone jest w 8” ekran dotykowy i posiada pojemność rekordów do 1 000 000. Rozwiązanie oferujemy w polskiej wersji językowej. Terminal dokonuje pomiaru z dystansu 30 - 50 cm i nie wymaga kalibracji (Black Body). 
Do urządzenia dołączany jest wysięgnik umożliwiający przymocowanie terminala do powierzchni blatu, bramki lub innego elementu stałego.
Kliknij i zobacz dodatkowe informacje o terminalu ProFace X-TD

Kamera termowizyjne do pomiaru temperatury ciała Dahua 

Kamera zapewnia bezkontaktowy automatyczny pomiar temperatury dla wielu osób jednocześnie. Rozwiązanie pozwala na szybkie wdrożenie procedur bezpieczeństwa w miejscach, gdzie występują duże skupiska ludzi: lotniska, dworce, urzędy, galerie handlowe, przejścia graniczne. Urządzenie sprawdza się również do wstępnej weryfikacji przy wejściu na teren przedsiębiorstwa/firmy. Kamera zapewnia pomiar temperatury z dokładnością 0,3°C oraz stabilność procesu pomiarowego w sytuacji zmieniających się warunków atmosferycznych dzięki urządzeniu "black body”.
Kliknij i zobacz dodatkowe informacje o kamerze termowizyjnej Dahua

Czytniki biometryczne z pomiarem temperatury ciała a kwestie RODO

Znając stanowisko Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie stosowania czytników biometrycznych i przetwarzania tych danych, wielu klientów zastanawia się jak sytuacja pandemii i konieczność wprowadzenia pomiaru temperatury wpłynęła na decyzję UODO. Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko z dnia 5 maja 2020 w przypadku sprawdzania temperatury w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID-19. „Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych wskazał, że przepisy o ochronie danych osobowych nie przeciwstawiają się podejmowanym działaniom związanym z przeciwdziałaniem COVID-19. Podkreślił natomiast, że podejmowane rozwiązania przez przedsiębiorców, pracodawców i inne podmioty będą legalne, jedynie w sytuacji, jeżeli administrator będzie realizował je na podstawie przepisów prawa – zgodnie z zasadą legalności określoną w art. 5 ust. 1 RODO. Podstaw prawnych należy niewątpliwie doszukiwać się w rozwiązaniach wyznaczanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Jaka jest cena urządzeń do pomiaru temperatury ciała?

Ceny oferowanych przez nas rozwiązań są uzależnione od wielu czynników. Żeby szczegółowo omówić Twoje potrzeby i wybrać odpowiednie rozwiązanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

Z naszymi rozwiązaniami zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów.

 

 

Wyświetlenia: 961

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.