PROMOCJA - Uchroń pracowników od wirusa! - Unicard

Aktualności


PROMOCJA - Uchroń pracowników od wirusa!

Aktualności
Średni czas czytania:

Jak chronić pracowników przed wirusem podczas rejestrowania czasu pracy na urządzeniach RCP?

Obecna sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymaga podejmowania zdecydowanych kroków, nie tylko przez organy państwowe, ale też przez firmy.

Jednym z kluczowych celów na najbliższe miesiące powinno być zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, zwłaszcza tym, którzy ze względu na specyfikę swojej pracy nie są w stanie wykonywać jej zdalnie. W obecnej sytuacji każdy pracodawca zobowiązany jest podjąć działania administracyjno–organizacyjne, prawne i techniczne, których celem jest stworzenie kompleksowej ochrony przed zagrożeniami.

Decyzje takie powinny być podejmowane w trybie pilnym i wspierane przez odpowiednie rozwiązania technologiczne. 

Czy w Twojej firmie jest podobnie? 

W firmach planujących wdrożenie lub posiadających już system Rejestracji Czasu Pracy, punktem styku wielu pracowników i potencjalnym źródłem zakażenia są miejsca rejestracji czasu pracy (rejestratory czasu pracy, bramki wejścia / wyjścia itp.).

W wielu przypadkach rejestracja zdarzeń typu „wejście” i „wyjście” jest realizowana na tych samych rejestratorach, przy użyciu odpowiedniego przycisku zmieniającego tryb rejestracji. Pracownicy używając palców do zmiany trybów narażają się na potencjalne zarażenie wirusem. Pamiętajmy, że niektórzy mogą być potencjalnym nosicielem nie mając objawów choroby. 

Z nami szybko rozwiążesz ten problem!

Ekonomicznym i szybkim do wdrożenia rozwiązaniem jest podłączenie dodatkowego czytnika (bez klawiatury) do rejestratora czasu pracy. Urządzenie może rejestrować domyślnie zdarzenie „wejście”, a dodatkowy czytnik „wyjście”. Nadal możemy zapisywać na rejestratorze inne zdarzenia używając klawiszy, np. „wejście służbowe” lub „wyjście służbowe”, ale są to tryby zdecydowanie rzadziej używane. W wersji „bogatszej” proponujemy rozbudowę systemu o dodatkowy rejestrator.

Nie bez znaczenia jest również miejsce montażu dodatkowego czytnika lub rejestratora. Dodatkowy czytnik/rejestrator powinien być zamontowany w odpowiedniej odległości od obecnego rejestratora i w taki sposób, aby kierunki/strumienie ruchu pracowników nie kolidowały ze sobą. Jeśli np. obecnie rejestrator jest zamontowany w korytarzu, to dodatkowe urządzenie powinno być zamontowane po drugiej stronie korytarza. 

Specjalna akcja promocyjna - Uchroń pracowników od wirusa! 

Aby wesprzeć naszych Klientów w tym trudnym czasie uruchomiliśmy specjalną akcję promocyjną „Uchroń pracowników od wirusa!” Sprawdź szczegóły oferty i spraw, by Twoi pracownicy poczuli się bezpiecznie. 

Pamiętajmy też, że dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników nie kończy się na pandemii – wdrożone rozwiązanie może stać się długoterminowym wyróżnikiem firmy.

Warunki promocji:

 • Promocja polega na zakupie w promocyjnej cenie dodatkowego czytnika/rejestratora.
 • Szczegółowe rabaty są dostępne po kontakcie z doradcą handlowym, lub po złożeniu zapytania za pośrednictwem formularza>>
 • Promocją objęte są wybrane produkty KD/RCP z oferty UNICARD - m. in.:
  • Czytnik zbliżeniowy MIFARE ASRx 805
  • Czytnik zbliżeniowy MIFARE ASRx 805 GLASS
  • Rejestrator czasu pracy SD-1864
  • Rejestrator czasu pracy SD-1664
 • Czas trwania promocji: oferta obowiązuje do 31 maja 2020 roku. Liczy się data złożenia zamówienia.
  Realizacja wdrożenia może być uzgodniona w dowolnym terminie, ale musi zakończyć się przed 31 grudnia 2020.

 

Wyświetlenia: 789

Podobał Ci się wpis?