Niezawodny czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F w ofercie UNICARD - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Niezawodny czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F w ofercie UNICARD

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Oferta UNICARD została wzbogacona o nowy czytnik linii papilarnych HID iCLASS SE RB25F.

Biometria szybko zadomowiła się w naszym życiu codziennym w momencie pojawienia się tego rodzaju autoryzacji w smartfonach. W niedługim czasie ta rewolucyjna zmiana zrodziła potrzebę wprowadzenia czytników linii papilarnych również w systemach kontroli dostępu.

Biometria to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, ponieważ odcisk palca jest unikalny, nie może być zapomniany, zagubiony ani skradziony.

Czytnik HID iCLASS SE RB25F wykorzystujący innowacyjny sensor biometryczny jest odpowiedzią na oczekiwania rynku w związku z rosnącymi zagrożeniami i potrzebą zapewnienia bezpieczeństwa. Uwierzytelnianie biometryczne jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku kontroli dostępu.

Jaka jest dokładność czytnika linii papilarnych?

Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F wykorzystuje opatentowaną przez HID technologię obrazowania wielospektralnego - Lumidigm w celu wprowadzenia uwierzytelniania biometrycznego w systemach kontroli dostępu.

Warto zaakcentować, że czytnik linii papilarnych iCLASS SE RB25F zwiększa wydajność przetwarzania danych biometrycznych w czasie krótszym niż jedna sekunda, redukując opóźnienia, które są częstym mankamentem rozwiązań biometrycznych.

Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F

Technologia obrazowania wielospektralnego HID rejestruje obraz z głębszych warstw skóry, dzięki czemu wszystkie rodzaje odcisków palców, mogą być szybko i niezawodnie odczytane, niezależnie od warunkach atmosferycznych (wilgoć, śnieg, kurz). Czytnik posiada również niezawodną możliwości wykrywania funkcji życiowych. 

Jaki czytnik biometryczny wybrać?

Czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F to  połączenie niezawodnej wielospektralnej technologii Lumidigm oraz solidnej konstrukcji urządzenia o stopniu ochrony IP67.

Urządzenie posiada również wbudowaną optyczną ochronę antysabotażową IK09 i obsługuje Open Supervice Protocol (OSDP), a także technologię HID Seos do wielowarstwowego uwierzytelniania między czytnikiem a danymi uwierzytelniającymi. Producent udostępnia również bezpłatne oprogramowanie HID Biometric Manager, które służy do konfiguracji i zarządzania jednym lub wieloma czytnikami iCLASS SE RB25F.

Powyższe funkcje sprawiają, że czytnik biometryczny HID iCLASS SE RB25F jest idealnym rozwiązaniem do zaawansowanej ochrony bezpieczeństwa pomieszczeń. 

Nowy iCLASS SE RB25F jest certyfikowany w wielu krajach na całym świecie i dostępny z wieloma opcjami interfejsów w zależności od architektury systemu. Może być również używany ze wszystkimi popularnymi technologiami uwierzytelniającymi wysokiej częstotliwości (w tym HID Mobile Access Mobile ID, Seos, iCLASS SE, iCLASS, MIFARE DESFire, MIFARE Classic).

Czytnik biometrycznej kontroli dostępu przyjazny RODO

Rozporządzenie RODO jest bardzo konserwatywne w kontekście wykorzystania danych biometrycznych. Art. 9 ust. 1 zabrania przetwarzania danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej. Ponieważ jednak dane biometryczne w przypadku czytnika iCLASS SE RB25F można zapisać na karcie, nie dochodzi tutaj do przechowywania tych informacji przez system. Proces weryfikacji kontroli dostępu przebiega wówczas następująco: należy przyłożyć kartę do czytnika (dane do weryfikacji są odczytywane z karty), następnie należy potwierdzić dostęp odczytem odcisku palca (następuje weryfikacja i usuniecie danych biometrycznych z czytnika). 

Jaka jest cena czytnika biometrycznego?

Czytniki biometryczne nie są najtańszymi rozwiązaniami, jednak zastosowane w nich technologie gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy dysponują zaawansowaną wiedzą w zakresie biometrii w systemach kontroli dostępu (KD) i pomogą w zaprojektowaniu niezawodnego systemu KD w atrakcyjnej cenie. 

Wyświetlenia: 603

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.