Premiera papierowych kart do drukarek Evolis - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Premiera papierowych kart do drukarek Evolis

Rozwiązania kartowe
Średni czas czytania:

Firma Evolis, producent kompleksowych rozwiązań do wydruku kart w trosce o środowisko naturalne wprowadza do oferty ekologiczne – papierowe etykiety do swoich drukarek.

Przyjazne dla środowiska, atrakcyjne i niezawodne karty wykonane z wysokiej jakości papieru są idealną alternatywą dla dotychczasowych nośników z PVC. Papierowe karty wpisują się w działania proekologiczne firm, które chcą zmniejszyć zużycie tworzyw sztucznych, bez uszczerbku dla jakości produktu finalnego. Producent rekomenduje to rozwiązanie w szczególności do zastosowań krótkoterminowych (eventy, identyfikacja gości, przywieszki bagażowe) lub w przypadku kart, które nie są narażone na uszkodzenia fizyczne (karty: upominkowe, stałego klienta). Karty dostępne są w kolorze białym do druku monochromatycznego w kolorze czarnym.

Naturalny surowiec idealny do recyklingu

Papier jest materiałem naturalnym i odnawialnym, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Karty wykonane są z papieru bez dodatku plastiku oraz opatrzone etykietą FSC (Forest Stewardship Council).

Nowe karty do drukarek Evolis spełniają dodatkowo normę kompostowalności EN 14995 (por. EN 13432). Papier ulega biodegradacji w środowisku naturalnym w ciągu kilku miesięcy, co więcej papier idealnie nadaje się do recyklingu.

Efektowny wygląd

Producent gwarantuje atrakcyjny wygląd kart, dzięki wysokiej jakości celulozie oraz bardzo jasnemu odcieniowi bieli. Karty papierowe Evolis są również w pełni zgodne z branżowymi standardami ISO. 

Dane techniczne

  • Karty wykonane z włókien celulozowych (włókna drzewne) - bez dodatku tworzywa sztucznego
  • Kolor: biały
  • Zgodność z normami ISO CR-80 (ISO 7810)
  • Wymiary: 85,6 mm x 54 mm
  • Grubość: 0,76 mm / 30 mm

*Aby móc używać folii BLACKFLEX z rozwiązaniami Edikio Flex, należy zaktualizować pakiet Edikio Printer Suite i oprogramowanie sprzętowe.

Jak przechowywać?

Producent gwarantuje najwyższą jakość produktu przez okres do 2 lat po zakupie, pod warunkiem, że karty są przechowywane w chłodnym, suchym miejscu a oryginalne opakowanie nie było otwierane. Temperatura przechowywania powinna wynosić około 23°C, przy wilgotności powietrza około 50%. Po otwarciu należy unikać kurzu, bezpośredniego światła słonecznego, wysokiej wilgotności i wysokich temperatur. 

UNICARD SA jest wyłącznym dystrybutorem Evolis w Polsce. 

Wyświetlenia: 381

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.