Zmieniamy się dla Ciebie. Premiera rebrandingu firmy UNICARD - Unicard

Aktualności


Zmieniamy się dla Ciebie. Premiera rebrandingu firmy UNICARD

Aktualności
Średni czas czytania:

Nowe produkty, powiększony zespół, innowacyjne rozwiązania, to idealny moment, żeby po 27 latach ogłosić pierwszy rebranding firmy UNICARD.

Po prawie trzech dekadach obecności na rynku przyszedł czas na zmiany. Wartości marki pozostają takie same, nie zapominamy o naszej wieloletniej tradycji, ale jednocześnie dostrzegamy zmieniające się otoczenie i oczekiwania Klientów. Chcemy, aby wizerunek firmy UNICARD jasno komunikował, że jest ona marką na miarę naszych czasów – nowoczesną i zaawansowaną technologicznie – komentuje Tomasz Bednarski – Prezes Zarządu w firmie UNICARD.

Tożsamość wizualna logo

Logotyp firmy to tak naprawdę pierwszy element wizualny, z którym zapoznaje się Klient. Jest to też wizytówka firmy, która potrafi wiele powiedzieć o tym w jakim kierunku rozwija się jej działalność.
Logotyp firmy UNICARD przeszedł sporą zmianę. Dotychczasowy sygnet w postaci kart zastąpiła jego zmodyfikowana wersja nawiązująca do integracji i łączenia różnych rozwiązań technologicznych, czyli tego, co od wielu lat jest dla nas priorytetem i z czego jesteśmy znani. Nowym elementem w identyfikacji jest również brand claim – „smart-safe-scalable” „inteligentny-bezpieczny-skalowalny”, który w trzech prostych słowach charakteryzuje rozwiązania od lat cenione przez naszych Klientów. 

Nowe logo UNICARD   Rebranding UNICARD

System identyfikacji wizualnej

Kreacja nowego logo to jednak nie wszystko. Stworzyliśmy również kompleksowy system identyfikacji wizualnej marki, który jest obecnie bardziej czytelny i zgodny z panującymi trendami. Niebieskie barwy, przeważające w identyfikacji odzwierciedlają bezpieczeństwo i zaufanie biznesowe, którym Klienci od lat obdarzają firmę UNICARD.

Nowa tożsamość wizualna UNICARD to nie jest tylko zmiana symbolu. To symbol zmian. Proces rebrandingu jest u nas równoznaczny z transformacją w kierunku nowych obszarów technologicznych – dodaje Tomasz Bednarski.

Nowa identyfikacja wizualna UNICARD to duża zmiana, która odświeża, ale przede wszystkim porządkuje cały system komunikacji marki. Mamy nadzieję, że nowe logo przypadnie do gustu naszym Klientom i Partnerom biznesowym, będzie symbolizowało nowoczesność i kojarzyło się z naszą misją, którą jest dostarczanie zintegrowanych systemów z użyciem innowacyjnych technologii – dodaje Paweł Błachut – Wiceprezes Zarządu w firmie UNICARD.

Wybrane elementy identyfikacji wizualnej

Rebranding UNICARD1

Rebranding UNICARD2

Rebranding UNICARD-3

Rebranding-UNICARD

Wyświetlenia: 1555

Podobał Ci się wpis?