Zmieniamy się dla Ciebie. Premiera rebrandingu firmy UNICARD - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Zmieniamy się dla Ciebie. Premiera rebrandingu firmy UNICARD

Aktualności
Średni czas czytania:

Nowe produkty, powiększony zespół, innowacyjne rozwiązania, to idealny moment, żeby po 27 latach ogłosić pierwszy rebranding firmy UNICARD.

Po prawie trzech dekadach obecności na rynku przyszedł czas na zmiany. Wartości marki pozostają takie same, nie zapominamy o naszej wieloletniej tradycji, ale jednocześnie dostrzegamy zmieniające się otoczenie i oczekiwania Klientów. Chcemy, aby wizerunek firmy UNICARD jasno komunikował, że jest ona marką na miarę naszych czasów – nowoczesną i zaawansowaną technologicznie – komentuje Tomasz Bednarski – Prezes Zarządu w firmie UNICARD.

Tożsamość wizualna logo

Logotyp firmy to tak naprawdę pierwszy element wizualny, z którym zapoznaje się Klient. Jest to też wizytówka firmy, która potrafi wiele powiedzieć o tym w jakim kierunku rozwija się jej działalność.
Logotyp firmy UNICARD przeszedł sporą zmianę. Dotychczasowy sygnet w postaci kart zastąpiła jego zmodyfikowana wersja nawiązująca do integracji i łączenia różnych rozwiązań technologicznych, czyli tego, co od wielu lat jest dla nas priorytetem i z czego jesteśmy znani. Nowym elementem w identyfikacji jest również brand claim – „smart-safe-scalable” „inteligentny-bezpieczny-skalowalny”, który w trzech prostych słowach charakteryzuje rozwiązania od lat cenione przez naszych Klientów. 

Nowe logo UNICARD   Rebranding UNICARD

System identyfikacji wizualnej

Kreacja nowego logo to jednak nie wszystko. Stworzyliśmy również kompleksowy system identyfikacji wizualnej marki, który jest obecnie bardziej czytelny i zgodny z panującymi trendami. Niebieskie barwy, przeważające w identyfikacji odzwierciedlają bezpieczeństwo i zaufanie biznesowe, którym Klienci od lat obdarzają firmę UNICARD.

Nowa tożsamość wizualna UNICARD to nie jest tylko zmiana symbolu. To symbol zmian. Proces rebrandingu jest u nas równoznaczny z transformacją w kierunku nowych obszarów technologicznych – dodaje Tomasz Bednarski.

Nowa identyfikacja wizualna UNICARD to duża zmiana, która odświeża, ale przede wszystkim porządkuje cały system komunikacji marki. Mamy nadzieję, że nowe logo przypadnie do gustu naszym Klientom i Partnerom biznesowym, będzie symbolizowało nowoczesność i kojarzyło się z naszą misją, którą jest dostarczanie zintegrowanych systemów z użyciem innowacyjnych technologii – dodaje Paweł Błachut – Wiceprezes Zarządu w firmie UNICARD.

Wybrane elementy identyfikacji wizualnej

Rebranding UNICARD1

Rebranding UNICARD2

Rebranding UNICARD-3

Rebranding-UNICARD

Wyświetlenia: 1084

Podobał Ci się wpis?

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.