Kontrola dostępu z nowym sterownikiem - Unicard

PREMIERA CZYTNIKA
BIOMETRYCZNEGO
HID SIGNO 25B

Odkryj więcej

Premiera
rejestratora
UT one

Odkryj więcej

Wdrażamy
systemy
bezpieczeństwa

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Integrujemy
rozwiązania
Smart City

Odkryj Więcej

P+RSprawdź nas!
smartcityPrzyjazny transport

Produkujemy
sprzęt
i oprogramowanie

Odkryj Więcej

15 tys.klientów
28 latdoświadczenia

Kontrola dostępu z nowym sterownikiem

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Bezpieczny system kontroli dostępu Unicard

Rynek Kontroli Dostępu (KD) jest bardzo prężnie rozwijająca się branżą. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że zwykły klucz to za mało, aby zapewnić bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Zwłaszcza firmy z sektora produkcyjnego, posiadające własne działy rozwoju (R&D) potrzebują zabezpieczeń z górnej półki. Dodatkowo każda z firm, która zamierza wdrożyć nowoczesny system kontroli dostępu, ma indywidualne wymagania odnośnie jego specyfikacji. Bardzo rzadko decydują się na rozwiązania „półkowe” czyli ogólnodostępne. Większość z nich potrzebuje systemu uszytego na miarę ich potrzeb.

Seria nowoczesnych sterowników kontroli dostępu

Właśnie da takich klientów firma Unicard przygotowała nowoczesną serię sterowników UC 8xxx. Pierwszym z nich jest model UC 830. Oparty na technologii ARM Cortex-M4 zapewnia bardzo dobre parametry pracy, możliwość dalszego rozwoju platformy KD oraz szybkie przetwarzanie danych. Stabilność zasilania oraz pracy zapewniają wysokiej jakości komponenty. Łączność z serwerem centralnym zapewnia, opracowany na potrzeby szybkiej i bezpiecznej komunikacji, protokół opracowany przez naszą firmę.

Nowy sterownik to przede wszystkim niezawodność, szybkość i bezpieczeństwo pracy, czyli wszystko czego wymagamy od każdego z elementów nowoczesnego systemu kontroli dostępu.

UC-830 jest urządzeniem mikroprocesorowym, dostosowanym do obsługi dwóch czytników kart magnetycznych i zbliżeniowych, pracujących w standardach ABA Track II lub Wiegand. Urządzenie może obsługiwać jedno obustronnie chronione przejście kontrolowane (kompletny punkt KD). Sterownik, poza samymi czytnikami, obsługuje rygiel lub zworę i kontaktron.

Główne atuty sterownika kontroli dostępu:

 • niewielkie wymiary,
 • niski pobór mocy,
 • szybka transmisja danych,
 • wysoka moc obliczeniowa,
 • rozbudowana struktura uprawnień (możliwość ustawienia siatki czasowej, termin ważności karty)
 • 100 000 rekordów podstawowych,
 • do 1 000 000 zdarzeń w pamięci Flash
 • niska cena

Interfejsy:

 • 1 x Ethernet – przeznaczony do personalizacji instalacji za pomocą strony www oraz komunikacji z oprogramowaniem zarządzającym za pomocą szyfrowanego połączenia TCP/IP
 • 1 x RS-232 – do programowania
 • 2x Aba TrackII/Wiegand 26(H10301)/58(Unicard)

UC-830 jest przeznaczony do pracy w małych i średnich systemach, ale można go z powodzeniem stosować w bardziej zaawansowanych aplikacjach.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie Kontroli Dostępu>>

Wyświetlenia: 1291

Podobał Ci się wpis?

Marek Galowitz

Kierownik Działu Produkcji

Z firmą UNICARD związany od 2018 roku. Odpowiada za realizację procesu produkcyjnego i wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

Dowiedz się więcej

Nasze rozwiązania

Aktualności

Dofinansowanie na wdrożenie systemu kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy w Twojej firmie!

Od 20 września będzie możliwość składania wniosku o dofinansowanie unijne w obszarze cyfryzacji. Firmy kwalifikujące się do konkursu mogą otrzymać dotację w wysokości nawet do 255 tysięcy złotych,...

Więcej

Blog

Druk termotransferowy a retransferowy. Czym się różnią?

Jeśli zdecydowałeś się na wydrukowanie spersonalizowanych kart plastikowych, pewnie stoisz przed dylematem, jaką metodę nadruku wybrać. Retransfer czy termosublimacja – co okaże się lepsze?...

Więcej
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

UNCIARD SA – czołowy producent automatyki budynkowej

UNICARD SA to ceniony producent automatyki budynkowej, który tworzy innowacyjne rozwiązania skupiające się na systemach identyfikacji osób, rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, zabezpieczeniach, a także elementach Smartcity. UNICARD SA jest obecny na rynku automatyki budynkowej od prawie 30 lat. W ciągu tego okresu nasze przedsiębiorstwo pomogło tysiącom Klientów i zyskało tytuł lidera w branży.

Aktualna pozycja firmy jest wynikiem nie tylko produkcji wysokiej jakości oprogramowania i sprzętu, ale także zapewniania naszym Klientom kompleksowej obsługi. Służymy im profesjonalnym wsparciem technicznym, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także oferujemy usługi konsultingowe.

UNICARD SA oferuje swoim Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, a wśród kluczowych produktów firmy można wyróżnić m.in. czytniki do kart RFID, urządzenia do pomiaru temperatury, system RCP, kołowroty i bramki obrotowe, urządzenia do higieny produkcji, automaty biletowe, czy też systemy parkingowe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż znaczna część naszych Klientów określa zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na terenie swoich obiektów jako jeden z głównych priorytetów. Właśnie dlatego rozwiązania, które zapewniają skuteczną kontrolę dostępu, są kluczowym punktem naszych systemów automatyki budynkowej.

Zaufaj doświadczeniu lidera branży

Autorski System Kontroli Dostępu, który stworzyliśmy, pozwala na kompletny nadzór nad dostępem do poszczególnych pomieszczeń i stref w budynku, a także umożliwia administratorowi szybkie nadawanie oraz ograniczanie uprawnień. Kluczowym elementem tego rozwiązania są plastikowe i elektroniczne karty, a także ich czytniki. UNICARD SA, jako czołowy producent automatyki budynkowej, oferuje swoim Klientom również profesjonalne drukarki do kart plastikowych, które są intuicyjne w obsłudze i gwarantują wysoką rozdzielczość produktów. Klienci mogą zdecydować się na wersje urządzenia, które drukują elektroniczne karty zbliżeniowe, elektroniczne karty stykowe, a także karty z paskami magnetycznymi.

Oczywiście w naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć również innowacyjnych aparatów do identyfikacji tożsamości, jakimi są czytniki biometryczne. Co istotne, urządzenia te są wyposażone w technologię obrazowania multispektralnego, która potrafi odczytać zarówno powierzchnię, jak i strukturę odcisku palca. Dzięki temu jest w stanie rozpoznać odciski mimo zabrudzeń czy uszkodzeń. Warto pamiętać, iż czytniki biometryczne są szczególnie rekomendowane do wdrożenia w bankach, szpitalach, a także różnorodnych obiektach rządowych.

Sprawdzone rozwiązania kartowe i innowacyjne systemy RCP

Znaczną popularnością wśród naszych Klientów cieszy się System Rejestracji Czasu Pracy, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Autorskie oprogramowanie UniRCP działa szybko, precyzyjnie i jest w stanie bezproblemowo współpracować z licznymi systemami ewidencji czasu pracy. Co istotne, z naszego rozwiązania korzystają organizacje z najróżniejszych sektorów – od firm usługowych, poprzez zakłady przemysłowe, aż po komórki administracyjne. 

Warto podkreślić, iż firma UNICARD SA to oficjalny dystrybutor marki Evolis Edikio w Polsce. Dlatego też możemy zaoferować naszym Klientom profesjonalne rozwiązania, które są w stanie tworzyć specjalistyczne cenówki sklepowe oraz etykiety hotelowe i restauracyjne. Dostępne zestawy składają się zarówno z oprogramowania do kreowania projektów, jak i z urządzenia pozwalającego na ich wydruk. Wszystkich Klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi systemami automatyki budynkowej, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Doświadczony zespół UNICARD SA z chęcią odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki każdego Klienta.