Premiera nowego czytnika Kontroli Dostępu UR-905 - PROMOCJA! - Unicard

Aktualności


Premiera nowego czytnika Kontroli Dostępu UR-905 - PROMOCJA!

Aktualności
Średni czas czytania:

Z przyjemnością informujemy o pojawieniu się w naszej ofercie nowego modelu czytnika Kontroli Dostępu - UR-905. Dzięki nowoczesnemu designowi, niezawodności i obsłudze najwyższych standardów bezpieczeństwa czytnik ten doskonale sprawdzi się w każdej firmie, jako element systemu Kontroli Dostępu (KD).

 

Model UR-905 jest w pełni kompatybilny z systemem UniKD oraz innowacyjną platformą do zarządzania ruchem pracowników w chmurze - impero 360. Dzięki obsłudze wielu interfejsów komunikacyjnych UR-905 może także współpracować ze sterownikami innych producentów.

Czytnik kart zbliżeniowych UR-905 już na pierwszy rzut oka wyróżnia się minimalistycznym designem i ciekawym wzornictwem. Jego obudowa została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach współczesnych przedsiębiorców, tak by prezentowała się jednocześnie efektownie i elegancko. Urządzenie z pewnością będzie stanowiło ciekawy dodatek do wszelkich nowoczesnych przestrzeni biurowych i innych zakładów pracy.

Czytnik UR-905 to odpowiednie rozwiązanie dla firm, które stawiają na wysoki poziom bezpieczeństwa. Pozwala on na odczyt kart elektronicznych w technologii MIFARE®: MIFARE® PLUS oraz MIFARE® DESFire (13,56MHz). Dzięki funkcji dodatkowego szyfrowania między czytnikiem a kartą MIFARE® PLUS X urządzenie skutecznie zabezpiecza dane z kart przed ewentualnym podsłuchaniem przez osoby nieupoważnione. Z kolei czujnik antysabotażowy wykrywa wszelkie próby demontażu urządzenia i aktywnie im przeciwdziała np. poprzez błyskawiczne uruchomienie alarmu.  Cechy te sprawiają, że czytnik UR-905 sprawdzi się również w obiektach ściśle chronionych np. w bankach i różnego rodzaju urzędach.

Możliwości modelu UR-905 docenią również osoby poszukujące rozwiązań wytrzymałych i niezawodnych. Urządzenie posiada wysoki współczynnik szczelności IP65, dzięki czemu może pracować nawet w bardzo trudnych warunkach zewnętrznych (od -25 ºC do + 55 ºC, wilgotność do 100%). Szczegółowa kontrola jakości urządzeń w UNICARD i 30-letnie doświadczenie w branży gwarantują natomiast najwyższą jakość działania czytnika (współczynnik awaryjności na poziomie 0.1%).

Warto wspomnieć, że model UR-905 oferuje najwyższy komfort użytkowania. Charakteryzuje się on znacznie zwiększoną szybkością i zasięgiem odczytu kart (nawet do 10 cm). Dla osób przyzwyczajonych do użytkowania naszych poprzednich wersji czytników dostępna jest również wersja z klawiaturą.

Warto wspomnieć, że w przypadku czytnika kart zbliżeniowych UR-905 w naszej ofercie dostępne są również modele wyposażone w łączność Bluetooth. Czytniki UR-905 BT i UR-905 K BT pozwalają zastąpić w systemach Kontroli Dostępu kartę zbliżeniową czy identyfikator zwykłym smartfonem(z systemem iOS lub Android). Dodatkowo w przypadku smartfonów z Androidem (wyposażonych w moduł NFC), możliwie jest wykorzystanie technologii HCE (Host card Emulation).

Co jeszcze oferuje czytnik UR-905? Sprawdź na podstronie produktu.

Poznaj UR-905 

 

Specjalna promocja z okazji premiery czytnika UR-905
– Zyskaj nawet 140 zł rabatu!

 

Z okazji premiery czytnika UR-905 przygotowaliśmy specjalną promocję. Kupując teraz nowoczesny czytnik, otrzymasz 100 zł netto rabatu na każdą sztukę.

Jeżeli wraz z zakupem czytnika UR-905, zdecydujesz się na wdrożenie systemu kontroli dostępu w chmurze impero 360, otrzymasz dodatkowo 5% zniżki.

Promocja obowiązuje do 30.09.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Aby otrzymać szczegółową ofertę z warunkami promocji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub mailowo pod adresem [email protected]

Skorzystaj z promocji 

 

Wyświetlenia: 636

Podobał Ci się wpis?