UNICARD SA świętuje 30 lat działalności! - Unicard

Aktualności


UNICARD SA świętuje 30 lat działalności!

Aktualności
Średni czas czytania:

UNICARD, producent i integrator systemów bezpieczeństwa, obchodzi jubileusz 30-lecia.

  
Dokładnie 30 lat temu – w maju 1992 roku – firma została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym. Początki jej działalności to połączenie dwóch firm: Digitcard-Unicard Sp. z o.o i Akces-Card. Już od początku swojego istnienia marki podjęły ścisłą współpracę, wykorzystując komplementarny względem siebie profil działalności i świadcząc profesjonalne usługi z zakresu automatycznej identyfikacji osób. W 2001 roku nastąpiło połączenie Digitcard-Unicard Sp. z o.o, Akces-Card oraz Opella – Unicard s.c. w spółkę akcyjną pod nazwą UNICARD SA. Główna siedziba firmy UNICARD od początku jej powstania znajduje się w Krakowie. Niedługo później uruchomiono też oddziały w Poznaniu i Warszawie, aby realizować niezmienną misję firmy - być bliżej Klienta i szybko reagować na jego potrzeby. 


Dzisiaj UNICARD SA to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży systemów bezpieczeństwa, będąca autorem pierwszego polskiego systemu kontroli dostępu w chmurze – impero 360. UNICARD SA specjalizuje się również w produkcji sprzętu i oprogramowania. Obecnie firma liczy prawie 100 pracowników, a średni okres zatrudnienia wynosi ponad 5 lat.  
 
"Z okazji okrągłego Jubileuszu 30-lecia chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym partnerom, klientom oraz pracownikom za trzy dekady współpracy, ponieważ kluczem do sukcesu są właśnie ludzie. Profesjonalizm, uczciwość oraz lojalność to fundament naszego wspólnego działania. Dzięki takim partnerom i współpracownikom możemy wciąż się rozwijać i stawiać sobie ambitne wyzwania. Wierzymy, że przed nami kolejne lata współpracy, które będą źródłem satysfakcji i dalszych wspólnych sukcesów. Unicard od zawsze cechowało wspólne zaangażowanie, wspólne radości i troski. Jako zespół możemy osiągnąć każdy cel. Dlatego praca w Unicard jest dla mnie tak ważna." - Tomasz Bednarski, Prezes Zarządu UNICARD SA
  
Zachęcamy do krótkiej podróży w czasie, wspólnie z pracownikami, którzy mogą się pochwalić najdłuższym stażem w UNICARD SA: 

„To było tak dawno temu ….. kwiecień 1999 roku, że trudno sobie przypomnieć dlaczego postanowiłem się związać z firmą, wówczas Digitcrd-Unicard Sp. z o.o. Tak naprawdę był to kompletny przypadek, krótkie ogłoszenie prasowe, na które odpowiedziałem bez specjalnego oczekiwania. Ogłoszenie zawierało przede wszystkim dwa elementy, które mnie zaciekawiły, a mianowicie poszukiwany był Kierownik Serwisu jeżdżący na nartach i najlepiej elektronik. No to spełniałem wymagania!”.Paweł Błachut, Wiceprezes Zarządu UNICARD SA

"W Unicard SA pracuję od 2000 roku, natomiast moja współpraca z firmą zaczęła się kilka lat wcześniej, kiedy świadczyłem usługi jako instalator. Po pewnym czasie otrzymałem propozycję  stałej współpracy jako specjalista do spraw handlowo-technicznych w Oddziale Poznań. To stanowisko wiązało się z wykonywaniem wszystkich czynności obejmujących proces obsługi klienta. Miałem szczęście na swojej drodze zawodowej w Unicard spotykać wspaniałych ludzi, w których mam wsparcie i na których mogę zawsze liczyć." - Andrzej Mendak, Dyrektor Oddziału Poznań.  
  
Zachęcamy również do zapoznania się z archiwalną dokumentacją fotograficzną z początków naszej działalności. 

 

GALERIA ARCHIWALNYCH ZDJĘĆ

Wyświetlenia: 641

Podobał Ci się wpis?