Niezawodność urządzeń własnych UNICARD w 2021 roku wyniosła aż 98,86%! - Unicard

Aktualności


Niezawodność urządzeń własnych UNICARD w 2021 roku wyniosła aż 98,86%!

Aktualności
Średni czas czytania:

Każde urządzenie może kiedyś się zepsuć. Powody bywają różne: niepoprawna konfiguracja, wadliwe elementy, błąd maszyny montażowej, błąd ludzki itp. Aby zminimalizować występowanie tych czynników, nasza firma opracowała własne procedury jakościowe i kontrolne, a także dba o rygorystyczne testy, aby sprzedany sprzęt służył Klientowi jak najdłużej.

Z jakimi efektami? Z dumą możemy się pochwalić, że w 2021 w urządzeniach UNICARD usterki wystąpiły zaledwie w 1,14% z nich, z czego większość awarii wynikała z błędnej konfiguracji sprzętu!

 

Jak widać, nasze urządzenia cechują się bardzo wysoką niezawodnością na poziomie 98,86%. Jest to związane z dokładnymi testami urządzeń, które przeprowadzamy na każdym etapie produkcji – od montażu elementów, po konfigurację. Nasze procedury kontrolne są wciąż ulepszane, np. dzięki wprowadzeniu automatycznych testerów, co dodatkowo poprawia efektywność weryfikacji jakości – komentuje Adrian Lichoń, Kierownik Działu Produkcji w UNICARD SA.

 

Ogromne gratulacje należą się oczywiście wszystkim pracownikom Działu Produkcji – to dzięki Waszej dokładności i sumienności UNICARD może pochwalić się tak rewelacyjnymi wynikami!

Wyświetlenia: 338

Podobał Ci się wpis?