Premiera impero 360: pierwszy polski system kontroli dostępu w chmurze! - Unicard

Kontrola dostępu


Premiera impero 360: pierwszy polski system kontroli dostępu w chmurze!

Kontrola dostępu
Średni czas czytania:

Z dumą możemy się pochwalić, że poszerzyliśmy nasz asortyment o kolejny autorski produkt – system kontroli dostępu impero 360 oparty o technologię chmurową! To pierwsze tego typu rozwiązanie zaprojektowane w Polsce.

 

impero 360 to nowoczesna, skalowalna platforma do zarządzania ruchem osób. System działa w oparciu o chmurę Microsoft Azure o wysokich standardach bezpieczeństwa, z której korzystają takie marki jak Nokia, Audi, Bosch czy sam Microsoft. To elastyczne, skalowalne rozwiązanie, idealne zarówno dla startupów, jak i dużych korporacji. 

impero 360 dystrybuowane jest w ramach usługi ACaaS (Access Control as a Service), co oznacza, że użytkownicy płacą comiesięczną opłatę abonamentową, uzależnioną m.in. od liczby identyfikatorów czy zabezpieczonych przejść. Systemy chmurowej kontroli dostępu z powodzeniem działają już na całym świecie, a firmy decydują się na nie ze względu na wysokie standardy bezpieczeństwa, zalety SaaS oraz optymalizację kosztów.

Więcej o impero 360 

 impero 360 to efekt intensywnej, ponad dwuletniej pracy wielu ekspertów. Nasz cel jest prosty – chcemy oferować klientom nowoczesne i intuicyjne rozwiązanie, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Jestem ogromnie dumny z tego, jak działa impero 360, a dalsze plany rozwojowe są ambitne – w najbliższym czasie pojawią się kolejne moduły i funkcjekomentuje Tomasz Bednarski, CEO UNICARD SA.

 

impero 360 umożliwia m.in.:

  • szybkie i oszczędne wdrożenie – bez konieczności zakupu serwera, systemu operacyjnego czy środowiska IT;
  • zdalny dostęp do narzędzia z dowolnego miejsca i o każdej porze;
  • tworzenie spersonalizowanych profili uprawnień dla pracowników oraz gości;
  • dostęp kartowy lub za pomocą urządzenia mobilnego;
  • łatwą rozbudowę o kolejne urządzenia;
  • tworzenie dynamicznych raportów;
  • integracje z zewnętrznymi aplikacjami dzięki otwartemu API.

Rozwiązanie wdrożyliśmy we wszystkich oddziałach naszej firmy, jak i dla klienta z branży przemysłowej, gdzie impero 360 obsługuje kilka tysięcy pracowników. 

Zapraszamy także na bezpłatny webinar Kontrola dostępu w chmurze od A do Z – poznaj rozwiązanie przyszłości, który odbędzie się 19 maja o godzinie 10:00. Podczas spotkania nasi eksperci opowiedzą m.in. o zaletach systemów chmurowych czy najważniejszych modułach i funkcjach impero 360.

Zobacz nagranie z webinaru 

Wyświetlenia: 1000

Podobał Ci się wpis?