impero 360® - Kontrola Dostępu Nowej Generacji

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

impero 360 - kontrola dostępu w chmurze

impero 360® autorstwa UNICARD to pierwszy polski system kontroli dostępu dostępny w modelu ACaaS (Access Control as a Service). To oznacza, że wszelki sprzęt fizycznie znajduje się w budynku, a oprogramowanie udostępnione jest w chmurze.

Rozwiązanie chmurowe pozwala na łatwą rozbudowę systemu, skalowalność i wygodne formy płatności. 

Przejdź na stronę impero 360 

Zadzwoń: +48 664 952 035

Napisz do nas

Opis produktu

impero 360 to system o najwyższych standardach bezpieczeństwa, przechowywany na platformie Microsoft Azure, z której korzystają takie marki jak Bosch, Nokia czy Audi. Rozwiązanie dystrybuowane jest w ramach usługi ACaaS, dzięki czemu użytkownicy płacą comiesięczną opłatę abonamentową, uzależnioną m.in. od wykorzystywanych modułów czy liczby pracowników. 

impero 360 to łatwa w obsłudze aplikacja, która pozwala m.in. na tworzenie spersonalizowanych profili uprawnień (zarówno dla pracowników, jak i gości), czy dynamicznych raportów. 

 

 

To elastyczne, skalowalne rozwiązanie, które rozwija się razem z firmą - możliwe jest dodanie nowych urządzeń, identyfikatorów, a dzięki otwartemu API, także integracja z zewnętrznymi aplikacjami. impero 360 zostało wdrożone we wszystkich oddziałach firmy UNICARD, jak i dla klienta z branży przemysłowej, gdzie system obsługuje kilka tysięcy pracowników. 

Dlaczego warto zdecydować się na kontrolę dostępu w chmurze?

  • Wdrożenie impero 360 nie wymaga zakupu serwera, systemu operacyjnego czy wsparcia ze strony IT - konfiguracja i uruchomienie programu są szybkie i łatwe.
  • Dostęp do platformy możliwy jest z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki temu przeglądać raporty czy modyfikować ustawienia możesz z każdej lokalizacji i przez 24 h na dobę!
  • Opłata abonamentowa pozwala rozłożyć koszy w czasie i uzależniona jest m.in. od liczby identyfikatorów czy zabezpieczonych przejść. 
  • W ramach abonamentu użytkownik może liczyć na zdalne wsparcie techniczne oraz dostęp do najnowszych wersji systemu, a aktualizacje nie zaburzają płynności jego działania.
  • To elastyczne, skalowalne rozwiązanie, idealne zarówno dla startupów, jak i dużych korporacji. 

MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE

  • Dostęp do sieci internetowej
  • Zainstalowana przeglądarka internetowa w najnowszej, stabilnej wersji (np. Chrome, Fox, Edge)

Oprogramowanie - UNICARD

impero 360 Pass Light

impero 360 Pass Light

Więcej

impero 360 Pass Light

impero 360 Pass Light to intuicyjna aplikacja do rejestrowania czasu pracy za pomocą smartfona lub tabletu. Rozwiązane jest łatwe w obsłudze, bez zbędnych ustawień i...

UniPassID BT

UniPassID BT

Więcej

UniPassID BT

Rozwiązanie UniPassIDBT firmy UNICARD pozwala na stworzenie odpowiednika karty elektronicznej w telefonie komórkowym. W efekcie działa on jak karta...

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

Więcej

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

impero 360® to pierwszy polski system kontroli dostępu w chmurze. Platforma do zarządzania ruchem osób jest dostępna w modelu ACaaS!

SARO IP- rejestracja obrazu w UniRCP

SARO IP- rejestracja obrazu w UniRCP

Więcej

SARO IP- rejestracja obrazu w UniRCP

Moduł SARO IP (System Automatycznej Rejestracji Obrazu) powstał jako odpowiedz na potrzebę rozbudowy systemów Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu o...

Wypełnij formularz kontaktowy

*Zgoda jest wymagana i jest konieczna do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera