impero 360® - Kontrola Dostępu Nowej Generacji Unia Europejska

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

impero 360 - kontrola dostępu w chmurze

impero 360® autorstwa UNICARD to pierwszy polski system kontroli dostępu dostępny w modelu ACaaS (Access Control as a Service). To oznacza, że wszelki sprzęt fizycznie znajduje się w budynku, a oprogramowanie udostępnione jest w chmurze.

Rozwiązanie chmurowe pozwala na łatwą rozbudowę systemu, skalowalność i wygodne formy płatności. 

Przejdź na stronę impero 360 

Zadzwoń: +48 661 641 183

Napisz do nas

Opis produktu

impero 360 to system o najwyższych standardach bezpieczeństwa, przechowywany na platformie Microsoft Azure, z której korzystają takie marki jak Bosch, Nokia czy Audi. Rozwiązanie dystrybuowane jest w ramach usługi ACaaS, dzięki czemu użytkownicy płacą comiesięczną opłatę abonamentową, uzależnioną m.in. od wykorzystywanych modułów czy liczby pracowników. 

impero 360 to łatwa w obsłudze aplikacja, która pozwala m.in. na tworzenie spersonalizowanych profili uprawnień (zarówno dla pracowników, jak i gości), czy dynamicznych raportów. 

To elastyczne, skalowalne rozwiązanie, które rozwija się razem z firmą - możliwe jest dodanie nowych urządzeń, identyfikatorów, a dzięki otwartemu API, także integracja z zewnętrznymi aplikacjami. impero 360 zostało wdrożone we wszystkich oddziałach firmy UNICARD, jak i dla klienta z branży przemysłowej, gdzie system obsługuje kilka tysięcy pracowników. 

 

Dlaczego warto zdecydować się na kontrolę dostępu w chmurze?

  • Wdrożenie impero 360 nie wymaga zakupu serwera, systemu operacyjnego czy wsparcia ze strony IT - konfiguracja i uruchomienie programu są szybkie i łatwe.
  • Dostęp do platformy możliwy jest z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Dzięki temu przeglądać raporty czy modyfikować ustawienia możesz z każdej lokalizacji i przez 24 h na dobę!
  • Opłata abonamentowa pozwala rozłożyć koszy w czasie i uzależniona jest m.in. od liczby identyfikatorów czy zabezpieczonych przejść. 
  • W ramach abonamentu użytkownik może liczyć na zdalne wsparcie techniczne oraz dostęp do najnowszych wersji systemu, a aktualizacje nie zaburzają płynności jego działania.
  • To elastyczne, skalowalne rozwiązanie, idealne zarówno dla startupów, jak i dużych korporacji. 

MINIMALNE WYMAGANIA TECHNICZNE

  • Dostęp do sieci internetowej
  • Zainstalowana przeglądarka internetowa w najnowszej, stabilnej wersji (np. Chrome, Fox, Edge)

Oprogramowanie - UNICARD

Oprogramowanie cardPresso

Oprogramowanie cardPresso

Więcej

Oprogramowanie cardPresso

Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do projektowania kart, które zapewnia najlepsze opcje i możliwości do tworzenia wszystkich rodzajów identyfikatorów.

SARO IP- rejestracja obrazu w UniRCP

SARO IP- rejestracja obrazu w UniRCP

Więcej

SARO IP- rejestracja obrazu w UniRCP

Moduł SARO IP (System Automatycznej Rejestracji Obrazu) powstał jako odpowiedz na potrzebę rozbudowy systemów Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu o...

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

Więcej

impero 360® – kontrola dostępu w chmurze

impero 360® to pierwszy polski system kontroli dostępu w chmurze. Platforma do zarządzania ruchem osób jest dostępna w modelu ACaaS!

UniExporter

UniExporter

Więcej

UniExporter

UniExporter to aplikacja, która służy do eksportowania danych z widoków dostępnych w bazie danych programów UniKD/UniRCP.

Wypełnij formularz kontaktowy

*Zgoda jest wymagana i jest konieczna do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera