Czytniki RFID kart zbliżeniowych i magnetycznych | Unicard Unia Europejska

Czytniki do kart RFID

Czytniki kart elektronicznych RFID (stykowych i zbliżeniowych) są zaprojektowane do obsługi dowolnej karty inteligentnej dla dowolnej aplikacji na dowolnym komputerze.

Urządzenia te obsługują systemy operacyjne z wszystkich platform Windows na Linux i Mac OS. Posiadają certyfikaty wszystkich istotnych standardów branżowych, w tym PC/SC, WHQL, USB CCID, EMV 2000 i Common Criteria. Zapewniają zgodność z wymaganiami na całym świecie normami i łatwą integrację w dowolnym systemie komputerowym.

Sprawdź także czytniki do e-dowodów dostępne w naszej ofercie!

Filtruj

Zastosowanie

Funkcjonalność

Interfejs/wtyk

+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

Praktyczne czytniki RFID

Współczesne technologie umożliwiają natychmiastowy odczyt informacji z nośnika, bez konieczności manualnego wprowadzania danych. Gromadzone są one na kartach lub w pamięci urządzeń wyposażonych w moduł łączności bezprzewodowej. Aby odczytać karty plastikowe wykorzystuje się czytniki RFID, które służą do identyfikacji osób i produktów. To niewielkie urządzenia, które montuje się w celu kontroli dostępu oraz poprawy bezpieczeństwa na terenie obiektów o dużym natężeniu ruchu.

Czytniki kart magnetycznych znajdują też zastosowanie w sklepach, biurach, szpitalach oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest ewidencja wejść i wyjść pracowników.

Inteligentne czytniki kart zbliżeniowych

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł sprawniej zarządzać przedsiębiorstwem i sprawować nadzór nad zespołem pracowników. W ofercie mamy szeroki wybór czytników RFID, które służą do bezdotykowego odczytywania informacji zgromadzonych na nośnikach danych. Urządzenia są wyposażone w oprogramowanie kompatybilne z większością światowych systemów identyfikacji osób i produktów.

Oferowane czytniki kart zbliżeniowych wyróżniają się:

  • niezawodnością przez długi czas intensywnej eksploatacji,
  • kompaktowymi rozmiarami i mobilnością,
  • odpornością na uszkodzenia,
  • możliwością zintegrowania z większością systemów identyfikacji danych,
  • błyskawicznym odczytem informacji z nośnika,
  • bezproblemowym montażem i intuicyjną obsługą.

Personalizacja produktów

W sprzedaży mamy także czytniki kart magnetycznych, które mogą zostać zintegrowane z różnymi urządzeniami do kontroli dostępu, takimi jak bramki czy drzwi. Po autoryzacji danych automatycznie zwalniają blokadę, umożliwiając wejście na teren zakładu.

Jak widać, nasz asortyment obejmuje produkty przystosowane do pracy w konkretnym środowisku. Oferujemy bowiem zarówno uniwersalne czytniki RFID, które sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie, jak i urządzenia dedykowane konkretnej branży. Czytniki kart zbliżeniowych mogą zostać spersonalizowane według własnych potrzeb, co przekłada się na jeszcze większy komfort użytkowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!