Cenówki sklepowe | Unicard Unia Europejska

Cenówki sklepowe / etykiety cenowe

UNICARD SA jest oficjalnym dystrybutorem marki Evolis Edikio w Polsce. Evolis Edikio oferuje kompletne rozwiązania, dzięki któremu szybko, wydajnie i ekonomicznie stworzysz i wydrukujesz cenówki plastikowe bezpośrednio w punkcie sprzedaży.

Każde rozwiązanie Edikio obejmuje:

 • profesjonalną drukarkę kart plastikowych,
 • dedykowane oprogramowanie do tworzenia i drukowania znaczników cen w języku polskim,
 • materiały eksploatacyjne bezpieczne dla żywności (czarne, matowe karty PVC oraz białą folię).

 Plastikowe cenówki sklepowe pozwolą Ci:

 • wyróżnić się na tle konkurencji,
 • estetycznie i profesjonalnie wyeksponować towar,
 • wzmocnić wizerunek marki.

Zapomnij o papierowych cenkach – plastikowe etykiety cenowe to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się m.in. w sklepach spożywczych, mięsnych, kawiarniach, piekarniach czy cukierkniach.

Twoje cenówki sklepowe na kartach plastikowych 

 

+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

Etykiety sklepowe, cenówki plastikowe

Właściwa ekspozycja towaru jest jednym z czynników generujących sprzedaż. Wbrew pozorom klienci zwracają uwagę na to, w jakiej formie prezentowane są produkty i często na tej podstawie podejmują decyzje o zakupie. Warto więc zadbać, aby artykuły były przedstawione w estetyczny sposób i dostarczały klientom potrzebnych informacji. Do tego celu niezbędne są cenówki do druku, które nie tylko pełnią funkcję informacyjną, ale także mogą stanowić formę reklamy zachęcającej do zakupu.

Cenki, nazywane też jako etykiety cenowe, to blankiety o wielkości karty kredytowej, na których możesz umieścić kluczowe informacje o oferowanym produkcie, np. miejsce produkcji, alergeny czy datę ważności. Chcesz wykorzystać plastikowe cenówki w swoim sklepie spożywczym, mięsnym, kawiarni czy piekarni? Zamiast kupować osobne etykiety cenowe i samodzielnie je opisywać, proponujemy znacznie szybsze i bardziej estetyczne rozwiązanie, jakim są urządzenia do drukowania cenówek. Dzięki nim stworzysz nowoczesne, spójne z wizerunkiem marki oraz spersonalizowane cenówki plastikowe dla swojego sklepu, niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz działalność.

Dlaczego warto wybrać plastikowe cenówki?

Tradycyjne cenówki samoprzylepne bywają zawodne i mało czytelne, przez co klienci mają utrudniony dostęp do poszukiwanych informacji. Trudno też oczekiwać od nich estetycznego wyglądu. Dlatego jeżeli zależy Ci na efektownej ekspozycji towaru, zdecyduj się na nowoczesne plastikowe etykiety cenowe price tag.

Te atrakcyjne wizualnie cenówki sklepowe do wydruku wykonywane na kartach PVC pokrytych laminatem, które z łatwością możesz zaprojektować samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia z cenówkami sklepowymi do wydruku. Zostały one zaprogramowane tak, aby ich obsługa była prosta, intuicyjna i umożliwiała dowolną personalizację projektów. Jakość druku jest wysokiej jakości, dlatego cenówki prezentują się ciekawie i estetycznie. 

Plastikowe cenówki sklepowe do wydruku mogą nie tylko informować o składzie czy alergenach, ale także przekazywać klientom informacje o:

 • promocjach, 
 • nowościach,
 • wyprzedażach.

Nowoczesne etykiety cenowe, czyli zalety price tag

W UNICARD oferujemy inteligentne drukarki do cenówek price tag, dzięki którym w wybranym momencie stworzysz kartę cenową dla dowolnych produktów. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością, przez co są w stanie w krótkim czasie zrealizować nawet duże nakłady cenówek laminowanych. Wśród innych ich zalet można wymienić:

 • możliwość druku dwustronnego,
 • możliwość druku od krawędzi do krawędzi,
 • dostęp do wielu opcji personalizacji cenek,
 • gotowe szablony do konfiguracji,
 • zautomatyzowany proces druku cenówek,
 • intuicyjną obsługę i łatwy montaż.

Plastikowe etykiety mogą wyglądać niczym cenówki kredowe - Edikio może pochwalić się specjalną czcionką, która wygląda, jakby produkty na czarnym blankiecie zostały opisane ręcznie białą kredą. 

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą sklepu. Znajdziesz u nas nie tylko urządzenia do cenówek sklepowych, ale także inne akcesoria do drukarek oraz materiały eksploatacyjne.