Cenówki sklepowe Price Tag: laminowane, do wydruku, plastikowe | Unicard

Cenówki sklepowe Price Tag

UNICARD SA jest oficjalnym dystrybutorem marki Evolis Edikio w Polsce. Evolis Edikio oferuje kompletne rozwiązania do szybkiego, wydajnego i ekonomicznego tworzenia oraz drukowania znaczników cenowych w punkcie sprzedaży. Każde rozwiązanie Edikio obejmuje:

 • profesjonalną drukarkę kart plastikowych,
 • dedykowane oprogramowanie do tworzenia i drukowania znaczników cen w języku polskim,
 • materiały eksploatacyjne bezpieczne dla żywności (czarne, matowe karty PVC oraz białą folię).

 Cenówki sklepowe pozwolą Ci:

 • wyróżnić się na tle konkurencji,
 • estetycznie i profesjonalnie wyeksponować towar,
 • wzmocnić wizerunek marki.

Twoje cenówki sklepowe na kartach plastikowych 

 

+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera

Cenówki sklepowe

Właściwa ekspozycja towaru jest jednym z czynników generujących sprzedaż. Wbrew pozorom klienci zwracają uwagę na to, w jakiej formie prezentowane są produkty i często na tej podstawie podejmują decyzje zakupowe. Warto więc zadbać, aby artykuły były przedstawione w estetyczny sposób i dostarczały klientom potrzebnych danych. Do tego celu niezbędne są cenówki, które nie tylko pełnią funkcję informacyjną, ale także mogą stanowić formę reklamy zachęcającej do zakupu.

Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj cenówki sklepowej się zdecydujesz i jak ją wykorzystasz. Zamiast kupować osobne etykiety i samodzielnie je opisywać, proponujemy znacznie korzystniejsze rozwiązanie, jakim są urządzenia do drukowania cenówek. Dzięki nim stworzysz estetyczne oraz spersonalizowane karty informacyjne dla swojego sklepu, niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz działalność.

Efektowne karty produktów

Tradycyjne cenówki samoprzylepne bywają zawodne i mało czytelne, przez co klienci mają utrudniony dostęp do poszukiwanych informacji. Trudno też oczekiwać od nich estetycznego wyglądu, dlatego jeżeli zależy Ci na efektownej ekspozycji towaru, zdecyduj się na nowoczesne price tag.

To atrakcyjne wizualnie cenówki sklepowe do wydruku wykonywane na kartach PVC pokrytych laminatem, które możesz zaprojektować samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne urządzenia z cenówkami sklepowymi do wydruku. Zostały one zaprogramowane tak, aby ich obsługa była prosta, intuicyjna i umożliwiała dowolną personalizację projektów.

Zalety rozwiązań typu price tag

Oferujemy inteligentne drukarki do price tag, dzięki którym w wybranym momencie stworzysz kartę cenową dla dowolnych produktów. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością, przez co są w stanie w krótkim czasie zrealizować nawet duże nakłady cenówek laminowanych. Wśród innych ich zalet można wymienić:

 • możliwość druku dwustronnego,
 • dostęp do wielu opcji personalizacji,
 • gotowe szablony do konfiguracji,
 • zautomatyzowany proces druku,
 • intuicyjną obsługę i łatwy montaż.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą sklepu, w którym oprócz urządzeń do cenówek sklepowych, mamy także inne akcesoria do drukarek.