Bramka Obrotowa podwójna BR2-STI2 Bramka Obrotowa podwójna BR2-STI2 schemat

Bramka Obrotowa BR2-STI2

Bramka obrotowa BR2-STI2 to sprawdzone rozwiązanie do wspomagania kontroli dostępu KD w miejscach strzeżonych wewnątrz budynków. Kołowrót jest dedykowany do systemów kontroli dostępu i rejestracja czasu pracy w zakładach pracy np. biurach, fabrykach oraz w wydzielonych strefach w zakładach pracy, punktach kontroli uprawnień do wejścia w budynkach  chronionych (np. urzędów państwowych tj. przejścia graniczne, ministerstwa, inne służby), przejściach związanych z ruchem pasażerskim (porty lotnicze/morskie, przejścia dla uprawnionego personelu obsługi).

 

Zadzwoń: +48 12 39 89 900

Napisz do nas

Opis produktu

Ciągłość pracy
Mechanizmy BR2 są przeznaczone do pracy ciągłej i umożliwiają wykonania 1200 cykli pracy/godzinę. Mechanizm BR2 jest wyposażony w podwójny system blokowania ramion oraz możliwość mechanicznego odblokowania systemu blokad.

Intuicyjna konfiguracja 
Kołowrót BR2-T ma możliwość  łatwej konfiguracji trybów działania i funkcji za pomocą panelu sterującego z wyświetlaczem i manipulatorem.

Sygnalizacja wizualna LED
Bramka obrotowa jest wyposażona w piktogramy diodowe LED, które informują o włączonych i wyłączonych z działania kierunkach możliwego ruchu. Kolor czerwony informuje o stanie wyłączenia/zablokowania kierunku ruchu, zielony kolor informuje o stanie włączenia/odblokowania kierunku ruchu.

Praca w różnych trybach
Urządzenie umożliwia pracę w różnych trybach np.: kontrola dostępu w obu kierunkach ruchu lub kontrola dostępu dla dowolnego wybranego kierunku ruchu.

Wspomaganie ruchu ramion
Mechanizm bramki obrotowej BR2-T wyposażony jest w elektromechaniczny lub mechaniczny układ ułatwiający ruch obrotowy ramion.

Precyzyjny układ pomiaru 
Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny układ pomiaru pozycji rotora umożliwiający sterowanie pracą systemu blokad oraz płynną szybkością ruchu ramion.

Automatyczne opadanie ramienia
Funkcja dotyczy automatycznego opadania ramienia w przypadku awarii prądu (opcja dodatkowa).

Dane techniczne

Napięcie zasilania:

(2x) ~24 V AC

Maksymalny pobór mocy zasilania:

(2x) 120 VA

Maksymalny (chwilowy) pobór prądu:

(2x) 5 A

Sygnał sterujący

max. 1 sek

Sygnał zwrotny:

bezpotencjałowy - NO/NC

Temperatura pracy:

-25° do +50° C

Temperatura przechowywania:

-30° do +60° C

Wilgotność względna otoczenia:

10-80%

Warunki pracy:

wewnątrz/zewnątrz budynków

Stopień ochrony IP:

IP 43

Masa ~ [kg/lbs]:

~75 / ~165

Kołowroty i bramki obrotowe - UNICARD

Bramka Obrotowa BR2-STI2

Bramka Obrotowa BR2-STI2

Więcej

Bramka Obrotowa BR2-STI2

Podwójna bramka obrotowa BR2-STI2 to sprawdzone rozwiązanie do wspomagania kontroli dostępu KD w miejscach strzeżonych wewnątrz budynków. Kołowrót...

Bramka Obrotowa BR2-T

Bramka Obrotowa BR2-T

Więcej

Bramka Obrotowa BR2-T

Bramka obrotowa BR2-T to urządzenie do wspomagania kontroli dostępu (KD) w miejscach strzeżonych wewnątrz budynków. Bramka obrotowa BR2-T doskonale sprawdza się w...

Bramki obrotowe wysokie BA3

Bramki obrotowe wysokie BA3

Więcej

Bramki obrotowe wysokie BA3

Bramki obrotowe wysokie BA3 to uniwersalność zastosowania właściwe dla każdego obiektu z kontrolą dostępu KD. Zastosowanie trzech sekcji ramion rotora...

Kołowroty FOBOS KD

Kołowroty FOBOS KD

Więcej

Kołowroty FOBOS KD

Kołowroty niskie serii FOBOS KD firmy UNICARD SA to urządzenia przeznaczone do wspomagania kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych i nadzorowanych.

Wypełnij formularz kontaktowy

*Zgoda jest dobrowolna i nie jest konieczna do wysłania zapytania przez formularz kontaktowy.
+48 12 39 89 900

Zadzwoń i umów się na
spotkanie z naszym doradcą!

Dołącz do newslettera