Tworzymy bezpieczny świat

SKIPASS - System Obsługi Wyciągów Narciarskich

System SkiPass wraz z wchodzącymi w jego skład urządzeniami został zaprojektowany specjalnie pod kątem trudnych warunków klimatycznych panujących na wyciągach narciarskich. Na system składają się: czytniki zamknięte w metalowych, specjalnie przystosowanych do niskich temperatur obudowach, kołowroty oraz bramki. Jego najważniejszą funkcją jest obsługa sprzedaży i limitowanie dostępu do wyciągów.

System SkiPass umożliwia dowolne kształtowanie taryf, optymalizujących wykorzystanie infrastruktury wyciągów. Może obsługiwać kilku wyciągów i stanowisk kasowych oraz pracować z modułem fiskalnym. Pozwala także na tworzenie raportów i zestawień niezbędnych przy obsłudze wyciągu. W systemie wykorzystywane są jednorazowe bilety papierowe z kodem paskowym oraz zbliżeniowe karty elektroniczne.

Zalety Systemu SkiPass:

  • Uszczelnienie systemu pobierania opłat
  • Zwiększenie efektywności funkcjonowania obiektu
  • Możliwość dynamicznego kształtowania taryf
  • Zwiększenie stopienia bezpieczeństwa i niezawodności
  • Przyspieszenie i usprawnienie obsługi klientów
  • Możliwość rezerwacji usług
  • Redukcja obowiązków personelu

Dodatkowo SkiPass pozwala na integrację z Systemami UniKD i UniRCP oraz lojalnościowymi, kadrowymi i finansowo – księgowymi.

Elementy Systemu SkiPass:

Typy Systemów SkiPass dopasowywane są do indywidualnych wymagań Klientów. Mogą pracować tylko w oparciu o bilety jednorazowe, karty abonamentowe lub stanowić połączenie obu elementów. Firma UNICARD SA zapewnia konsultacje, przygotowanie projektu systemu zgodnie z potrzebami Klienta oraz dostawę wszystkich jego elementów wraz z montażem urządzeń. Gwarantuje także instalację oprogramowania, przeprowadzenie szkoleń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przykłady produktów używanych w branży: