Tworzymy bezpieczny świat

  • PL

Programista .Net

Miejsce pracy: Kraków

nr ref.: Programista  .Net/UNICARD/KRAKÓW

Zakres obowiązków:

Udział w pracach programistycznych, testowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej związanej z rozwojem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych systemów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne), mile widziani studenci 4 lub 5 roku.
  • Znajomość platformy .Net (3.5/4.0), języka C# i środowiska Visual Studio
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych (MS SQL Server 2005/2008)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość C++
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji ASP.NET lub WPF
  • Znajomość technologii Web Services, WCF

Oferujemy:

  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy . Do oferty należy dołączyć adnotację o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)."