Unicard - aktualne oferty pracy

Oferty pracy

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz aktualne oferty

.NET DEVELOPER

Miejsce pracy: Praca zdalna
Nr ref.: ND/KR/2023

·       Nowe funkcjonalności 70%

·       Utrzymanie kodu 20%

·       Tworzenie dokumentacji 5%

·       Spotkania 5%

Wymagania techniczne: Bardzo dobrze - NET Core, C#, Angular 2+

Dobrze: Typescript, HTML5, CSS3, SCSS, Bootstrap, ORM - Entity Framework, REST, WebApi, DDD, SOLID, GRASP, Docker, Kubernetes, Anisble, MS SQL, Kendo UI, Telerik

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Tworzenie nowego oprogramowania, dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania,

  • Wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta oraz pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji.

  • Będziesz też brał udział w testowaniu i przygotowywaniu dokumentacji technicznej związanej z rozwojem istniejących aplikacji oraz tworzeniem nowych systemów.

Kogo szukamy:

  • Wykształcenia technicznego (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),

  • Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu Angular 2+,

  • Doświadczenia min. 2 letnie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomości platformy .NET Core i C#,

  • Doświadczenie w Typescript, HTML5, CSS3, SCSS, Bootstrap,

  • Znajomość wzorców projektowych, podejścia OOP i TDD,

  • Znajomość narzędzia ORM - Entity Framework,

  • Znajomość REST, WebApi,

  • Znajomość zagadnień związanych z Kendo UI lub Telerik będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość narzędzi do pracy grupowej: Git, GitLab, JIRA,

  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Miło nam będzie jak dodatkowo posiadasz:

  • znajomość DDD, SOLID, GRASP,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji modułowych/microserwisowych,

  • znajomość DevOps: Docker, Kubernetes, Anisble,

  • znajomość technologii Web Services, WCF.

  • znajomość platformy Microsoft Azure.

Jak pracujemy:

  • Code review, TDD, BDD, Baza wiedzy, Kontrola wersji: Git, Windows, Linux,

  • Metodyka: Scrum

  • Decyzje architektoniczne podejmuje: zespół

  • Technologię wybiera: zespół

  • Software do zarządzania projektami: Jira

Jeżeli zainteresowała Cię niniejsza oferta, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy [email protected]. Do oferty należy dołączyć adnotację o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Główna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: GK/KR/2023

Kim jesteśmy?

UNI SKK GROUP SA to polski holding utworzony z połączenia spółek UNICARD SA i SKK SA, w którego skład wchodzi 9 specjalistycznych spółek.

Od 1992 roku dostarczamy naszym Klientom nowoczesne systemy i rozwiązania służące do m.in.: kontroli dostępu,  rejestracji czasu pracy oraz automatyzacji i optymalizacji procesów (logistycznych i produkcyjnych). W naszych działaniach stawiamy na doradztwo i partnerstwo, dlatego zawsze służymy pomocą, edukujemy i doradzamy.

Siedziba główna naszej grupy kapitałowej mieści się w Krakowie (2 lokalizacje). Posiadamy również oddziały w Warszawie i Poznaniu. Aktualnie zatrudniamy ponad 200 osób (inżynierów, programistów i specjalistów z różnych dziedzin).

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad obszarem księgowości w spółkach grupy kapitałowej zgodnie ze standardami rachunkowości,

  • Odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań finansowych spółek grupy oraz sprawozdania skonsolidowanego zgodnie z standardami sprawozdawczości finansowej,

  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych, dostosowywanie procedur i polityk wewnętrznych w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami,

  • Reprezentowanie spółek grupy kapitałowej przed urzędami,

  • Zarządzanie czynnościami związanymi z zamknięciem miesiąca,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Odpowiedzialność za automatyzację procesów i procedur księgowych,

  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość GUS, NBP i innych instytucji zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Zarządzanie zespołem księgowym.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lat doświadczenia związanego z prowadzeniem pełnej księgowości,

  • Umiejętność samodzielnego sporządzania jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: ekonomia, rachunkowość, finanse),

  • Bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących rachunkowości oraz polskiego prawa podatkowego,

  • Znajomość systemu Dynamics 365 Business Central — mile widziana,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność, dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej grupie kapitałowej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym szacunku i akceptacji,

  • Pakiet ubezpieczeń grupowych, pakiet medyczny, pakiet sportowy,

  • Rozwój wiedzy z rachunkowości i finansów poprzez udział w szkoleniach.

Unicard S.A