Tworzymy bezpieczny świat

  • PL

Handlowiec ds. Oprogramowania

Miejsce pracy: Kraków

Unicard S.A. od 1993 roku świadczy profesjonalne usługi z zakresu automatycznej identyfikacji osób, obejmujące projektowanie, wdrażanie i serwis systemów kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, parkingowych, BMS i systemów niskoprądowych. Jesteśmy producentem i dostawcą urządzeń, oprogramowania, kart zbliżeniowych i elektronicznych. Dwadzieścia lat doświadczeń oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży.

Osoba zatrudniona będzie odpowiadać: za sprzedaż systemów do planowania i rejestracji czasu pracy. Poszukujemy doświadczonego handlowca do którego głównych zadań będzie należało aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad aktualnymi klientami firmy, rozwijanie relacji i dbanie o ich długoterminowość. Będzie on odpowiadał za doradztwo techniczne, prowadzenie prezentacji oprogramowania produkowanego przez firmę Unicard, negocjacji handlowych, a także zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi posprzedażnej.

Główne zadania:

  • Budowanie i utrzymanie relacji z Klientami Firmy.
  • Pozyskanie klientów.
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji oprogramowania produkowanego przez firmę Unicard.
  • Tworzenie ofert handlowych, negocjacje i zamykanie kontaktów.
  • Realizowanie planu sprzedaży.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie handlowe w sektorze B2B.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem.
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych systemów informatycznych.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży, umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość oprogramowania Kadrowo Płacowego.
  • Doświadczenie w sprzedaży systemów informatycznych klasy ERP.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość rachunkowości, procesów kadrowo-płacowych, Kodeksu Pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę.
  • Wynagrodzenie - część stała i zmienna.
  • Rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Jeżeli zainteresowała Państwa niniejsza oferta, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy . Do oferty należy dołączyć adnotację o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na dołączenie mojej oferty pracy do bazy danych kandydatów (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., Dz. U. Nr 133, poz. 883)."