Tworzymy bezpieczny świat

Aktualności

UNICARD SA obchodzi 19 maja 2017 swoje 25-lecie powstania.

Anti-passback jest funkcjonalnością systemu kontroli dostępu polegającą na weryfikacji położenia użytkownika w nadzorowanej strefie. System sprawdza, czy użytkownik próbuje opuścić strefę, w której powinien się znajdować. Dzięki temu nie jest możliwe kilkukrotne wejście lub wyjście przy użyciu tego samego identyfikatora.

Jest to wersja UniPassID - odpowiednika karty elektronicznej w telefonie komórkowym, gdzie do przesłania identyfikatora wykorzystywana jest technologia Bluetooth Low Energy (BLE). Wystarczy mieć przy sobie telefon, by móc wejść  do biura, na parking czy odnotować  czas wejścia lub wyjścia z budynku.

Firma Sapa chciała ujednolicenia i unowocześnienia swojego dotychczasowego systemu Rejestracji Czasu Pracy (RCP).  UNICARD SA współpracuje z Sapa już od wielu lat z pozytywnym skutkiem, dlatego też firma Sapa Aluminium zdecydowała się  na jej kontynuację i powierzyła wymianę systemu RCP właśnie Unicardowi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska UNICARD SA na VII Międzynarodowych Targach Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016, które odbędą się w dniach 16.-17.11.2016 w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

UNICARD SA rozszerza swoją ofertę o produkty, które obsługują identyfikatory kontroli dostępu oparte o dane zapisane na kartach w technologii Mifare DESFire EV1 i EV2. Systemy oparte na kartach Mifare DESFire mają możliwość równoczesnej identyfikacji kartami Mifare Classic, Mifare Plus oraz za pomocą aplikacji mobilnej UniPassID.